مشکل رکورد با آدوب آیودیشن

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
سلام.آقا وقتی رکورد می کنم مثلا در آدوب.وقتی فایل میدی در داخل هدفون پخش میشه دوباره رکورد می شود .چطور میشه این موشکلو حل کرد.

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
فایل میدی از طریق برنامه audition پخش میشه یا برنامه دیگه ای؟ شما چه چیزی رو ضبط میکنید؟ ورودی ضبط رو روی چه کانالی قرار میدید؟

سلام دوست گرامی.وقتی من می خام روی یه میدی وکال بدم میدی را با یه برنامه ی دیگه مثلا windows media playerپلی می کنیم و صدامو در آدوب آیودیشن در یک کانال رکورد می کنم ولی بعد از رکورد وقتی صدای رکورد شده توسط آدوب را پلی می کنم می بینم که میدی پلی شده توسط مدیا پلیر که توسط هدفون آن را می شنیدم هم توسط آدوب ضبط شده است.

14/2/10
54
11
0
شما باید تو تنظیمات Volume Control -> Option -> Properties -> Recording
External MIx رو Select کنی.
احتمالا الان باید روی Stereo Mix باشه.

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
بله همونطور که دوستمون فرمودن کانال ورودی ضبط رو روی میکروفن قرار بدید.

داداش من stereo mix را غیر فعال کردم ولی جان برادر شرافتا چیزی به نام External MIxندیدم.
جمله جونیور عزیزتر از جان را هم نفهمیدم.(حیف که امید نمیزاره بنویسم نوفمم)

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
من از این کارت استفاده نکردم. شما میکروفن رو به کارت وصل کنید و از خود برنامه آودیشن، input رو روی میکروفن قرار بدید.

12/10/10
92
5
8
کردستان
باسلام و با اجازه مدیریت سایت و اساتید
دوست عزیز بهتر است برای رکورد از ادوب ادوشن 1.5 استفاده کنید و جهت ویرایش و... در هر برنامه ای که خواستید ایمپرت کنید و جهت ضبط میدی از برنامه نیوئندو و کیوبیس استفاده کنید ......

Omid A

عضو سایت
سلام دوست عزيز من تازه با آدوب دارم كار ميكنم. ميخوام صدا ضبط كنم يه ok ميده ميگه : at least one track must be armed to record

من هر كار كردم باز اين تركها حذف نشدند من بايد چيكار كنم؟ ممنون

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
شما باید یکی از ترک ها رو برای ضبط، انتخاب و به برنامه معرفی کنید کافیه دکمه r ترک مورد نظر رو فعال کنید.

Omid A

عضو سایت
سلام ممنونم از راهنماييتون

ميخواستن بدونم براي بهتر شده صدا توي آدوب مانند خواننده هاي ديگر چه افكتهايي بايد اضافه نمود؟

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
در مورد سوالتون تو تاپیک هایی که مربوط به میکس وکال یا پروسس روی وکال هستش توضیح داده شده.

Omid A

عضو سایت
سلام استادهاي گرامي ممنون از راهنماييتون يه سواله ديگه :

من هنگامي كه صدا ركورد ميكنم و ميخوام روي اهنگ صدا بزارم صداي موسيقي چه از توي هدفون و چه از كامپيوتر ميره روي صداي خواننده. متوجه شدين؟

براي همين تصميم گرفتم اول صدا رو بدون آهنگ ركورد كنم بعد صدا رو بزارم روي موسيقي اما صدا با اهنگ هماهنگ نيستش.

ميشه بگين چي جوري بايد تنظيمش كنم؟ متوجه منظورم شديد ؟ ممنون

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
کارت صوتیتون آنبورد هست؟ ورودی برای ضبط رو باید روی میکروفن قرار بدید. فکر میکنم روی Stereo mix قرار داره که این مشکل پیش میاد.

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
از کنترل پنل کارت صدا کنار ساعت ویندوز... از Option گزینه Recording رو انتخاب کنید و ورودی رو روی میکروفن قرار بدید.

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)