مشکل در RECORD کردن با Adobe Audition 3.0

Moein.s

عضو سایت
11/9/11
125
50
28
قزوين
دوستان عزیز من کیبورد ام رو از طریق جک خروجی هدفون به ورودی صدا کیس (بدون کارت صدا) متصل کردم و تو مرحله تست سخت افزاری ورودی مشکلی نداره و صدا میاد اما هنگام ضبط با برنامه ادوب آئودوشن این پیغام زیر رو به من میده..
untitled.JPG
با ورودی میکروفن هدفون هم همین مشکل وجود داره..

سلام.
خب این پیغام به شما میگه که ورودی کارت صدا رو انتخاب کن!!!!
اما قبلش دو تا نکته رو اگه انجام نمیدادی حالا انجام بده :
برای ضبط کردن صدا بهتره که اول از Asio استفاده کنی.جدید ترین نسخشو میتونی از خود سایت Asio4all دانلود و نصب کنی.
بعد برای ضبط در آودیشن از قسمت MultiTrack راحت تر میتونی کار کنی.
حالا درایو Asio رو در آودیشن انتخاب کن و راحت رکوردت رو بگیر.
برای تنظیم Asio توی آدب شما اول باید برید به قسمت تنظیمات کارت صداتون.

وقتی که پنجره Audio Hardware setup باز شد در تب Multitrack View و از قسمت Audio Drive درایو Asio رو انتخاب کنید و بعد از اون به قسمت کنترل پنل برید.

حالا در این قسمت فقط چراغ کارت صدایی رو که میخواید باش کار کنید رو روشن کنید و کارت صداهای دیگه ای که به سیستم شما وصله رو خاموش کنید ، از پایینم میتونید بافرتون رو تنظیم کنید (128 بهترین مقدار برای PC ).

حالا تنظیمات Asio رو ببندید تا برگردید به پنجره Audio Hardware setup در قسمت پایین این پنجره هم میتونید ورودی و خروجیتون رو مشخص کنید و بعد از اون میتونید با تایید تنظیمات از تنظیمات خارج بشید.

البته این تنظیمات برای قسمت Edit View هم به همین شکله.

Moein.s

عضو سایت
11/9/11
125
50
28
قزوين
خیلی ممنون دوست عزیز راهنمایت عالی بود مشکل رفع شد اما یه مشکل کوچیک دیگه هست وقتی شروع به ضبط میشه حجم ورودی صدا خیلی بالاست درحدی که level vocal همش قرمز رنگی راهی هست که حجم ورودی رو کنترل کرد؟از کنترل پنل برنامه و audio and device استفاده کردم اما تاثیر زیادی نزاشته..

اولین پیشنهاد من یه میکسر یا کارت صداست.
اما الان چون شما با کارت صدای آنبورد کار میکنید باید برید به قسمت کنترل صدای ورودی ویندوز تون و صدا رو کم کنید.
خوب اگه میگید که این روش تاثیر نداره باید از خود کیبوردتون صدای خروجی رو کم کنید.

Moein.s

عضو سایت
11/9/11
125
50
28
قزوين
مرسی اما من ویندوز ام رو عوض کردم با یه پیغام دیگه که صدا ورودی رو نمیشناسه مواجه شدم نرم افزار درایور مادربرد و کارت صدا هم نصب شده اما مشکل از کجاست نمیدونم..
untitled1.JPG
ممنون میشم کمک کنید...

خیلی ممنون دوست عزیز راهنمایت عالی بود مشکل رفع شد اما یه مشکل کوچیک دیگه هست وقتی شروع به ضبط میشه حجم ورودی صدا خیلی بالاست درحدی که level vocal همش قرمز رنگی راهی هست که حجم ورودی رو کنترل کرد؟از کنترل پنل برنامه و audio and device استفاده کردم اما تاثیر زیادی نزاشته..
باید تیک بوست شدن میکروفونتو برداری تا این مشکل حل شه
این تیک رو قسمت advanced میکروفونت هستش
کناره ساعت روی ایکن صدات دابل کلیک کن
ور بری پیداش میکنی
من الان یادم رفته چیجوری advanced رو فعال کنم ، بعضی وقتا غیر فعال میشه

mohammad joodi

هنرمند
23/11/11
162
202
43
طهران
www.facebook.com
سلام دوستان من قبلا با ادوب رکورد می کردم ولی حالا هر کاری میکنم رکورد نمی کنه
توی تنظیمات ویندوز هم گزینه میکروفون رو روشن می کنم ولی فایده نداره
توی اف ال میشه ولی ادوب نه
خواهش میکنم کمکم کنیییییییییییییییید

سلام دوستان من قبلا با ادوب رکورد می کردم ولی حالا هر کاری میکنم رکورد نمی کنه
توی تنظیمات ویندوز هم گزینه میکروفون رو روشن می کنم ولی فایده نداره
توی اف ال میشه ولی ادوب نه
خواهش میکنم کمکم کنیییییییییییییییید
احتمالن چون تازه اف ال نصب کردی و اینکه همراهش asio نصب میشه
پس شما باید خروجی و ورودی صدا رو تو خود برنامه ی ادوب ادیشن تنظیم کنی
شاید هم سمپل ریت رو بالا تر از اونی که کارت صدات پشتیبانی میکنه گذاشتی

mohammad joodi

هنرمند
23/11/11
162
202
43
طهران
www.facebook.com
احتمالن چون تازه اف ال نصب کردی و اینکه همراهش asio نصب میشه
پس شما باید خروجی و ورودی صدا رو تو خود برنامه ی ادوب ادیشن تنظیم کنی
شاید هم سمپل ریت رو بالا تر از اونی که کارت صدات پشتیبانی میکنه گذاشتی
اسیو که نصبه
میشه بگید چطوری ورودی رو توی ادوب تنظیم کنم؟

18/4/14
1
0
1
25
:(:(:(سلام اقا ببخشید من یه مشکل درباره ضبط کردن صدا روی اهنگ در audio adition دارم که صدام عقب تر از اهنگه و نمیدونم چه کار کنم که صدام با اهنگ یکی باشه لطفا کمک کنید

15/4/22
1
0
1
سلام وقتتون بخیر یه مشکلی برای من پیش اومده بعد از خروجی گرفتن از اکسپورت چند ثانیه صوت خالی دارم یعنی اگر صوت اصلی 2 دقیقه باشه وقتی خروجی میگیرم2دقیقه و 10 ثایست 10 ثانیه خالیه خواهش میکنم کمکم کنید

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,666
11,004
113
56
.
سلام وقتتون بخیر یه مشکلی برای من پیش اومده بعد از خروجی گرفتن از اکسپورت چند ثانیه صوت خالی دارم یعنی اگر صوت اصلی 2 دقیقه باشه وقتی خروجی میگیرم2دقیقه و 10 ثایست 10 ثانیه خالیه خواهش میکنم کمکم کنید
با Adobe Audition 3 کار میکنی؟

Mohammad1772

عضو سایت
1/1/17
204
149
43
63
مشهد
میتونی همون 10 ثانیه اضافه رو Select کنی و بعد کات کن دوباره خروجی بگیر