مشکل در Massive

شروع موضوع توسط pouyap2 ‏20/5/16 در انجمن نرم افزار ( Software )

تاپیک مشکل در Massive تالار نرم افزار ( Software ) در persian-music.org.

1. pouyap2

pouyap2

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    با سلام و خسته نباشید
    من یک مشکلی با massive دارم. هر وقت پروژه را save میکنم و یعد باز میکنم میخوام اکسپورت بگیرم صداهای اکسپورتی که فقط مربوط به massive هستش توی اکسپورت بم میشه و عوض میشه.. فقط در اکسپورت اینجوری میشه. ولی تو خوده FL پروژه مشکلی نداره....ورژنهای مختلفی هم ریختم با کرک های خوب...ولی فایده نداره....روی کامپیوتر دیگم به درستی کار میکنه....یک شخصی گفت مشکل از کارت گرافیکته...چون vst مثل massive فقط با گرافیک AMD به درستی کار میکنه....لطفا" راهنماییم کنین...چون اصلا" هیچ کاری نمیتونم بکنم اگه درست نشه...ممنون
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏20/5/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏20/5/16 ---
    کسی نیست راهنمایی کنه

2. sam ca

sam ca کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +892 / 1 / -0
    نرم افزار:
    protools

فکر نکنم همچین چیزی وجود داشته باشه. NI فقط یک چیز کلی راجب کارت گرافیک گفته که اون هم ربطی به این مشکلی که گفتی نداره :

Windows Tuning Tips for Audio Processing | Knowledge Base | Support

"
    Some graphic card tools like Ati Power Play and Nvidia Powermizer may interfere with real-time audio since they prioritize the graphic card performance at the expense of other system processes. Try to disable or uninstall these tools.

With some Nvidia laptop graphic chips, simply deactivating the graphic drivers in the Windows device manager can occasionally help to fix audio dropout problems. When you deactivate the graphic driver in the Device Manager, a standard Windows video driver will be activated after the next system reboot. This should help identify if the graphic driver may be a possible cause of the problem"

3. pouyap2

pouyap2

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    منم فکر نکنم ربطی داشته باشه....هر کاریم میکنم درست نمیشه....لطفا" یک نفر راهنمایی کنه...ممنون
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏21/5/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏20/5/16 ---
    کسی نیست واقعا" راهنمایی کنه

بارگذاری...