مشکل در Cubase

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
اساتید بزرگوار من یه مشکل در ابتدای لود شدن نرم افزار cubase دارم
بعد از اینکه برنامه میاد بالا ازمون شروع پروژه جدید رو میخواد
بعد از انتخاب میخواد لود شه بیاد بالا به این error مواجه میشم که میگه سمپل های از دست رفته رو پیدا کنم
اینم عکسش :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

در ضمن من roll piano رو در این نرم افزار نمیبینم
این نرم افزار به دید من واسه میکس ساخته شده نه اهنگسازی اخه نه roll piano مشخصی داره نه انتخاب ساز
ممنون میشم کمکم کنید

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
error اول که کاملا مشخصه یک سری از فایل ها پلاگین Groove Agent پاک شدن ( یا ادرسشون تغییر کرده )
piano roll هم کافیه روی روی نت هایی که زدید double click کنید تا وارد piano roll بشید
برای انتخاب ساز هم که کافیه click راست کنید و add track > add insturment track رو بزنید
دیدگاهتون هم اشتباه هست cubase یکی از محبوب ترین و قوی ترین ها در زمینه آهنگسازی هست

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
در ضمن من roll piano رو در این نرم افزار نمیبینم
شما باید رو Instrument Track یا میدی ترک با اون مداد بالا یه Event ایجاد کنی ببعد روش دوبل کلیک کنی تا پیانو رول باز شه اگرم با میدی کیبورد کار میکنی که بعد از اینکه میدیتو رکورد کردی روی Event اون دوبل کلیک کنی پیانو رول باز میشه

این نرم افزار به دید من واسه میکس ساخته شده نه اهنگسازی
البته کیوبیس یکی از قوی ترین نرم افزارهای سکوئنس این حرف من نیست حرف خیلی از متخصص ها و حرفه ای های دنیاست!!! اتفاقا به نظر من جنبه ی سکوئنسیش قوی تر از جنبه ی کار با آدیو شه چون اگر با پرو تولز کار کنی میبینی که اونجا میکس و ابزارات خیلی قوی تره و سکوئنس ضعیفتر

البته من وقتی این جوابو داشتم مینوشتم کسی جواب نداده بود !!! پست که کردم دیدم دوستان جواب دادن سوء تفاهم نشه:smile (36):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
error اول که کاملا مشخصه یک سری از فایل ها پلاگین Groove Agent پاک شدن ( یا ادرسشون تغییر کرده )
piano roll هم کافیه روی روی نت هایی که زدید double click کنید تا وارد piano roll بشید
برای انتخاب ساز هم که کافیه click راست کنید و add track > add insturment track رو بزنید
دیدگاهتون هم اشتباه هست cubase یکی از محبوب ترین و قوی ترین ها در زمینه آهنگسازی هست
شما خیلی تخصصی برای کار با roll piano و hانتخاب ساز اموزش دادین که برای منه مبتدی خیلی درکش سخته
در ضمن من برای اولین بار این نرم افزار رو نصب کردم و واردش شدم پس دلیلی نمیبینم که فایلی را جا به جا کرده باشم تا این error رو برام بده

در ضمن از جناب Lunatic هم متشکرم برای پست مفیدشون

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
اگه از نسخه کامل CUBASE استفاده نمیکنید SAMPLE هارو ندارید و سیستم نمیتونه اونها رو پیداکنه (احتمالا error مال اونه)

یک MIDI TRACK بسازید و با ابزار DRAW یک قسمت رو ایجاد کنید سپس روش DOUBLE CLICK کنید به PIANO ROLL برده میشید (این حالت DEFAULT هست و قابل تغییر)

h@d!_metal

Banned
24/8/09
188
13
0
Sirjan City
اگه از نسخه کامل CUBASE استفاده نمیکنید SAMPLE هارو ندارید و سیستم نمیتونه اونها رو پیداکنه (احتمالا error مال اونه)

یک MIDI TRACK بسازید و با ابزار DRAW یک قسمت رو ایجاد کنید سپس روش DOUBLE CLICK کنید به PIANO ROLL برده میشید (این حالت DEFAULT هست و قابل تغییر)
من اینجا دانلود کردم : https://www.persian-music.org/showthread.php?t=1257
کامل نیست؟؟