مشکل در AudioEase.Altiverb v6

شروع موضوع توسط arsam ‏6/4/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل در AudioEase.Altiverb v6 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. arsam

arsam عضو سایت

امتیازات:
    +105 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی
    من Altiverb v6 که یه افکت ریورب قوی هست رو چند وقت پیش دانلود کردم.ولی متاسفانه موقع کار همونطور که تو عکس مشخصه صدای ورودی داره ولی خروجی نمیده (شماره 1):smile (16):
    همونطور که داخل تصویر میبینید توی دو قسمت ارورها رو نمایش میده (قسمت 2 و 3)،البته من راه حل دوم قسمت Altiverb connot find any impulse response رو اجرا کردم(جایی که با رنگ سبز مشخصه) ولی توفیقی حاصل نشد.:smile (81):اگه از دوستان و اساتید کسی با این پلاگین کار کرده لطفا بنده سرا پا تقصیر رو راهنمایی کنه..... :smile (73):در ضمن من این پلاگین رو از جاهای دیگه هم دانلود کردم ولی با همشون همین مشکل رو داشتم. با سپاس

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید ​

فایل های ضمیمه:

2. arsam

arsam عضو سایت

امتیازات:
    +105 / 0 / -0
    نرم افزار:
    از دوستان و اساتيد كسي با اين نرم افزار كار نكرده؟؟:smile (16):

3. kmvv

kmvv عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    من فکر می کنم مشکل از ویندوز باشه، چون قبلا در ویندوز XP از این افکتور استفاده می کردم اما امروز که روی ویندوز 7 نصب کردم به همین مشکل شما برخوردم. آدرس Pereset هارو میدم اما قابل اجرا نیستن...

4. kaveh79

kaveh79 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +304 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar, soundforge
    تنها توصيه من بشما نصب مجدده با يك شرط: اجازه بديد هر دو فايل ست آپ رو در فولدر پيشفرض خودش نصب كنه. شما فقط محل اون فولدرها رو بخاطر بسپريد و همون محل رو به برنامه daw معرفي كنيد.

5. kmvv

kmvv عضو سایت

امتیازات:
    +15 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, reason
    من که عرض کردم روی ویندوز XP نصب میشه و هیچ مشکلی نداره، اما روی ویندوز 7 Pereset ها قابل اجرا نیستن. نظر من اینه که مشکل از ویندوز 7 باشه، البته اگه دوستان اطلاع بدن که روی ویندوز 7 نصب کردن و قابل اجرا بوده، من حرفمو پس می گیرم.

6. kaveh79

kaveh79 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +304 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar, soundforge
    عذرخواهي ميكنم كه با نقل قول پاسخ ندادم. توصيه من به دوست بالايي بود.در پاسخ به شما Kmvv عزيز هم بايد بگم دوستان بدون مشكل در ويندوز 7 باهاش كار ميكنن فقط چون خودم xp دارم از چگونگي نصبش در 7 بيخبرم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...