آخرین ارسال‌ها

مشکل در کرک ezdrummer2

• شروع کننده موضوع mr.r
  • تاریخ شروع
19/8/18
149
19
mashhad
سلام دوستان.من ezdrummer2 که بعید میدونم بهتر ازین باشه(اگه هست بگید) رو روی لپ تاپ نصب و کرک کردم.اما متاسفانه روی سیستم pc که اصل کاره کرک نشد.چون خیلی دوست داشتم ez رو داشته باشم مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم و دقیقا همون ویندوزی که برا لپ تاپ استفاده می کنم نصب کنم.منتهی باز هم موقع کرک با پیام toontrack rejected code یه همچین چیزی مواجه میشم.دوستان راهکاری دارند؟با همچین مشکلی برخوردن؟

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
که بعید میدونم بهتر ازین باشه(اگه هست بگید)
بله هست، درامر لایو :D . نرم افزار بسیار خوبیه (بخصوص بخاطر اکسپنشن هاش و امکاناتی که توی میکس به شما میده) ولی خب جای درامر لایو رو نمیگیره :))))

اما متاسفانه روی سیستم pc که اصل کاره کرک نشد.چون خیلی دوست داشتم ez رو داشته باشم مجبور شدم ویندوز رو عوض کنم و دقیقا همون ویندوزی که برا لپ تاپ استفاده می کنم نصب کنم.
ویندوز لپتاپتون چیه؟ ویندوز PC چی بود و الان چیه؟ دقیقا چه خطایی به شما میده؟
اگر EZDrummer رو نتونستید درست نصب و کرک کنید Superior Drummer هم گزینه خوبیه، ساخت همون شرکته و اکسپنشنهای EZ هم روش کار میکنن.

19/8/18
149
19
mashhad
بله هست، درامر لایو :D . نرم افزار بسیار خوبیه (بخصوص بخاطر اکسپنشن هاش و امکاناتی که توی میکس به شما میده) ولی خب جای درامر لایو رو نمیگیره :))))
اطلاع نداشتم.دانلود میکنم ممنون.فقط مثل همینه استایل گرافیکش؟

ویندوز لپتاپتون چیه؟ ویندوز PC چی بود و الان چیه؟ دقیقا چه خطایی به شما میده؟
اگر EZDrummer رو نتونستید درست نصب و کرک کنید Superior Drummer هم گزینه خوبیه، ساخت همون شرکته و اکسپنشنهای EZ هم روش کار میکنن.
جفتشون ویندوز7 هست بخاطر مشکلات نرم افزاری به 10 هجرت نکردم.البته اینکه لپ تاپم vostro 1000 هست 11 سال پیش خریدم.وقتی توی pc که پارسال یساله گرفتم نصب نشد و تو لپ تاپم نصب شد احساس کردم لپ تاپم داره بهم لبخند تمسخر میزنه و میگه برو با همون جدیدا :smuggrin-61::smuggrin-61:

درمورد خطاش که مینوشت rejected by toontrack البته چون دیگه اون خطا رو نمیده دقیقشو ندارم.چون فایل dll و یه فایل کرک شده از لپ تاپ رو ریختم تو pc دقیقا جایگزینش کردم.حالا باز خطا میده بانک صدا نیست.درصورتی که هست.البته فقط یک بانک صدا رو ریختم نمیدونم چقدر دوام بیاره.و اما نکته آخر هم که شاید بی ربط نباشه ویندوز لپ تاپ و pc دقیقا از یک cd ریخته شده اما برای لپ تاپ کاملا اکتیو شده اما برای pc بصورت حالتی که هر چند روز اتوماتیک کد عوض میکنه شده:unsure:

projektnoire

هنرمند
عضو سایت
6/2/17
470
23
اطلاع نداشتم.دانلود میکنم ممنون.فقط مثل همینه استایل گرافیکش؟
من استفاده نکردم ولی ابزاریه که اکثر موزیسین های یوتوب دارن ازش استفاده میکنن، میتونید Review هاش رو ببینید. من خودم از EZDrummer استفاده میکنم.

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
اره گرافیکش همونه یا چنتا تغییر ولی اصل منو ها همونه . بهتره به نظر من از ez

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
292
تهران
تایپیک جدا نزدم دیگه
دوستان Groove Agent v5.0.10.99 کرک شده اومده. به نظرتون چطوره کلاGroove Agent چون حجمش 30گیگ به یالاست اگه بین ez /battery/ Groove Agent یکیو بخواید انتخاب کنید کدومه

10/4/10
256
Ez و Addictive رو من دارم ولی با Addictive بیشتر حال میکنم(هم از نظر صدا و هم از نظر مانور دادن روی صداها ) ولی از نظر چیدن و راحتی ای زد آسونتر هست(به نظر من) ...بقیه رو تا به حال استفاده نکردم.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا