مشکل در پیدا کردن مکانی برای راه اندازی استودیو

شروع موضوع توسط benyamin ‏11/9/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک مشکل در پیدا کردن مکانی برای راه اندازی استودیو تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. benyamin

benyamin عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    با سلام خدمت دوستان پرشین موزیک سوالی دارم که شاید واسه خیلی ها پیش اومده باشه من یکی دو هفته ای هست که دنبال یه جایی واسه راه اندازی استودیو هستم اما تا میگم میخوایم موزیک کار کنیم صاحب خونه نمیده خونش رو یا واحد اداری تجاری رو نمیدن دوستان اگه تو این زمینه تجربه ای دارن که چطور باید صحبت کنیم و چه جور مورد هایی واسه راه اندازی استودیو مناسب هست ممنون میشم راهنمایی کنن یک مشکل اساسی دیگه هم که هست اینه که مثلا بخوای تو واحدی که گرفتی باکس درست کنی و مسئله رفت و آمد و همه ی این ها.
    با تشکر

2. iran music

iran music عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بله من هم همین مشکل رو دارم و می خوام هزینه کنم راهنمایی کنیید ممنون میشم

3. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,537 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    بهترین محل جایی هست که کمترین تماس رو با ساختمانهای مجاور داشته باشه هر چقدر تماسها کمتر باشه رفاه اونها بیشتر تامین میشود و مخالفتی نمیکنند.
    در غیر این صورت حق دارند و میتونند با طرح شکایت از کار شما به علت ایجاد مزاحمت و سلب اسایش و همچنین امنیت ساختمان جلوگیری کنند.
    عمده کسانی که استودیو دارند و در مرکز شهر فعال هستند از طبقه های فوقانی یا تحتانی فروشگاههای بزرگ استفاده میکنند.
    علت اینجاست که ساعات کار اونها روزانه است و طبق برنامه فعالیت میکنند و کسی در اون ساختمون اداری زندگی نمیکنه.
    یا از قسمتهای مرده ساختمون مثل زیرزمین یا انباری این ساختمونهای اداری میتونید استفاده کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. chronic

chronic عضو سایت

امتیازات:
    +65 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio, wavelab
    سلام یه زمانی رفیقم می خواس استودیو بزنه هیچکس بهش واحد نمی داد دیگه مجبور شدیم دروغ بگیم گفتیم می خوایم دفتر ویزیتوری و تبلیغاتی بزنیم ، به هر بهونه ایی جا رو گرفتیم و راه اندازیش کردیم ،،، باکس و اپراتور رو هم با بلوک های کچی درست کردیم اتاق رو با بلوک دو قسمت کردیم و با پشم سنگ و فوم و غیره آکوستیک کردیم خیلی شیک شده بود بعد از 6،7 ماه یکی از مشتریامون ((نمی دونم چرا)) رفت صاب ملک و پیدا کرده و داستان استودیو رو براش تعریف کرد و اومد گفت تخلیه کنید و خسارتی که به اتاق وارد کردین رو با پول خودتون درستش کنید
    اگه به سلامتی تونستی استودیو بزنی خیلی باید چشات باز باشه که چه مشتریی رو میاری تو استودیوت حتی ممکن هستش که مامورا خودشون رو بزنن جای مشتری و ازت وقت بگیرن بعد که بهشون آدرس میدی بیان پلمپش کنن ، خیلی ها هم ممکن هستش تو چهره مشتری بیان تو استودیوت اما دزد و خفتگیر باشن و استودیوت رو خالی کنن ((این مورد رو خیلی شنیدم))اگه جواز ندارین اصلا تو فکر خرید ملک نباشید سعی کنید اجاره کنید ولی جایه خوب مثلا مرکز تهران خیلی خوبه ،همه چیز رو در نظر بگیرین حتی طرح ترافیک و زوج فرد و اینا هم خیلی تاثیر داره ، کلا یه جای سر راست و خوش آدرس باشه
    موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...