مشکل در پیداکردن یک سمپل پر کاربرد

شروع موضوع توسط mohammadsj ‏16/3/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل در پیداکردن یک سمپل پر کاربرد تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. mohammadsj

mohammadsj عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان.من چند وقتیه با برنامه fl اشنا شدم و هنوز چیز زیادی از موسیقی الکترونیک نمیدونم.
    یه سمپل خیلی پر کاربرد هست که خیلی استفاده ازش زیاده دلیله این استفاده زیادم نمیفهمم.
    سیروان هم خیلی زیاد ازش استفاده میکنه.تو آهنگ نمیدونم خواجه امیری که سیروان تنظیم کرده یه صدا اون زیر هست مثل حرف ز میمونه هی تکرار میشه.خیلی دوست دارم راهنماییم کنین چجوری اون صدارو پیدا کنم.
    نمونه های دیگش بعد اینکه ریتم اصلی تو آهنگ کلافه قمیشی میاد یه شکل خفیفی از اون صدا هست.
    تو آهنگ دوباره بیا شهاب رمضان کاملا مشخصه و همینطور آهنگ 1 درصد علیرضا طلیس چی و صد تا آهنگ دیگه.
    ممنون میشم جواب بدید
    با تشکر

2. Omid A

Omid A عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, flstudio
    دوست عزيز من آهنگ نميدونم احسان خواجه اميري رو گوش كردم اما نميدونم منظور شما كدوم سمپل است ؟ ميشه واضح تر توضيح بديد كه منظورتون از سمپل بيسه يا استرينگ يا ملودي يا چيزاي ديگه ؟

3. saied2009

saied2009 عضو سایت

امتیازات:
    +30 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase
    سلام .عضویت شما رو توی سایت تبریک میگم

اون صدایی که شما میگین اسمش هست brass و به صورت vst موجود هست

اگه nexus 2 رو داشته باشین یکی از سربرگ هاش brass هست که انواع انالوگ و نمونه های دیگر این صدا با کیفیت عالی وجود داره

یا علی

4. mohammadsj

mohammadsj عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوست عزیز.ممنون که وقت گذاشتی جواب دادی.
    فقط حجم بانکهای nexus خیلی زیاده نمیتونم همرو دانلود کنم میشه بگی دقیقا تو کدوم بانکشه؟

بارگذاری...