مشکل در وصل کیبورد به FL Studio

شروع موضوع توسط shahram373 ‏2/5/13 در انجمن برنامه اف ال استودیو FL Studio

تاپیک مشکل در وصل کیبورد به FL Studio تالار برنامه اف ال استودیو FL Studio در persian-music.org.

1. shahram373

shahram373 عضو سایت

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    دوستان،
    من با Axiom 49 در FL studio کار میکنم و مشکلی nadaram. اما وقتی کیبورد Korg PA80 رو وصل میکنم، پیداش نمیکنه. من از (Roland USB MIDI Interface (UM-One برای اتصال استفاده کردم و آخرین Driver رو هم گرفتم. از دوستانی که راهنمایی کنن بسیار ممنونم.

2. sound.digital

sound.digital عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    - - - - - - - - - -

سلام دوست عزیز آیا پاین صفحه کار usb میاد.. درضمن ویندوزت باید با درایور بخونه مثلا اگر ویندوزت ویستا باید درایورت هم برای ویندوز ویستا باشه و اگر مثلا XP هست درایور xp بریز

3. payampopo

payampopo

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    آقا من میدی کنترلر akai mpk49 دارم و وقتی وصل میکنم و از اف ال میخوام کار کنم این سویچ هاش و بعضی تنظیمات روی میدی فعال نیستن - تورو خدا راهنماییم کنین من چه جوری فعالشون کنم ؟ من تازه کارمو آماتورم - لطفا جواب بدین

4. sound.digital

sound.digital عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    دوست عزیز جای نگرانی نیست.. بالا سمت راست 7 تا گزینه داری به اسم های file.edit.channels... شما روی options کیلیک کن و بعد روی MIDI settings کیلیک کن و بعد یک پنجر باز میشه تو پنجره مشخصه اسمه میدی رو نوشنه فقط کافیه روش کیلیک کنی موفق باشی

5. aidin_th

aidin_th

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام دوستان . من یه کیبورد pa50 sampler دارم . با یه کابل میدی به usb میخوام وصلش کنم به pc ولی هرکاری میکنم نمیشه . ویندوز کامپیوتر هم 7 هستش ... اگه میشه راهنمایی کنید . ممنون

6. sound.digital

sound.digital عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام دوست عزیز از کابل میدی خاطر جم شو که سالمه.. به usb میزنی گوشه پایین پیغامی از ویندوز برات میاد یا نه در ضمن در یک usb دیگه هم امتحان کن شاید جای usb خراب باشه

آخرین ویرایش: ‏5/3/14
  7. aidin_th

aidin_th

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام . آره مینویسه که usb رو شناخته و نصب شده ... کابل سالمه چون به یه کاسیو 551 وصل کردم و جواب گرفتم ولی با pa 50 کار نمیکنه نمیدونم مشکلش کجاس ... حتی تنظیمات داخلی ارگ هم دست کاری کردم ولی نشد !

بارگذاری...