آخرین ارسال‌ها

مشکل در نصب کارت صدا فایروایر 410

parsboy114

عضو سایت
29/6/19
5
سلام
من این کارت صدا رو تازه خریدم ولی نصب نمیشه و فقط چشمک میزه
کارت فایر فایر via هست
شناسایی میشه کارت فایر وایر
ولی چشمک میزنه ....
حالمو گرفنه شدید
ممنون میشم راهنمایی کنید

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,513
خرمشهر
سلام
من این کارت صدا رو تازه خریدم ولی نصب نمیشه و فقط چشمک میزه
کارت فایر فایر via هست
شناسایی میشه کارت فایر وایر
ولی چشمک میزنه ....
حالمو گرفنه شدید
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام ، منظورت کدوم کارت صداست ؟ کارت صدا به اسم via نداریم ، کارت صدات مشکل داره یا کارت فایر وایر ؟
مشکلتو دقیق بنویس ، اسم و مدل کارت صدات

parsboy114

عضو سایت
29/6/19
5
سلام ، منظورت کدوم کارت صداست ؟ کارت صدا به اسم via نداریم ، کارت صدات مشکل داره یا کارت فایر وایر ؟
مشکلتو دقیق بنویس ، اسم و مدل کارت صدات
کارت فایر وایر pci : via 1394
کارت صدا : m audio firewir 410
نصب نمیشه همش چراغش چشمک میزنه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
سلام چند حالت رو میشه متصور شد :
1- کارت فایروایر اگه سالم باشه باید کارت صدا رو بشناسه و حتی اگه چیپست تگزاس اینسترومنت هم نباشه باز هم کار میکنه و فقط موقع پردازشهای سنگین ممکنه کم بیاره.
2- کارت اتصال فایر وایر به کارت صدا رو بررسی کنید
3- کارت صداتون رو روی سیستم دوست یا آشنایی که فایر وایر دارند تست کنید.
4- این حالت که امیدوارم این مشکل نباشه اینه که اگه کارت صداتون رو دست دوم تهیه کردید (( و قبلش در فروشگاه یا هر جایی که خریدید تست نکردید )) و موارد بالا رو تست کردید و حل نشده احتمالا پورت فایروایر پشت کارت مشکل داره و میبایست تعویض بشه. البته تا جاییکه یادمه و قبلا داشتم فایر وایر 410 دو تا ورودی فایر وایر داره هر دو رو تست کنید و اگر مطمئن شدید باید ورودی ها و چیپست اون رو تعویض کنید. یادمه چند سال قبل حدودا 450 تومنی هزینه داشت این تعویض
انشالله که این مورد نباشه

parsboy114

عضو سایت
29/6/19
5
سلام چند حالت رو میشه متصور شد :
1- کارت فایروایر اگه سالم باشه باید کارت صدا رو بشناسه و حتی اگه چیپست تگزاس اینسترومنت هم نباشه باز هم کار میکنه و فقط موقع پردازشهای سنگین ممکنه کم بیاره.
2- کارت اتصال فایر وایر به کارت صدا رو بررسی کنید
3- کارت صداتون رو روی سیستم دوست یا آشنایی که فایر وایر دارند تست کنید.
4- این حالت که امیدوارم این مشکل نباشه اینه که اگه کارت صداتون رو دست دوم تهیه کردید (( و قبلش در فروشگاه یا هر جایی که خریدید تست نکردید )) و موارد بالا رو تست کردید و حل نشده احتمالا پورت فایروایر پشت کارت مشکل داره و میبایست تعویض بشه. البته تا جاییکه یادمه و قبلا داشتم فایر وایر 410 دو تا ورودی فایر وایر داره هر دو رو تست کنید و اگر مطمئن شدید باید ورودی ها و چیپست اون رو تعویض کنید. یادمه چند سال قبل حدودا 450 تومنی هزینه داشت این تعویض
انشالله که این مورد نباشه
توی انجمن های خارجی هم سرچ کرده بودم خیلیا همین مشکل رو داشتن ، شایدم هم من یکی از موارد نصب رو اشتباه میرم...
گیج شدم دیگه

صفحه ما در اینستاگرام

بالا