مشکل در نصب و راه اندازی studio one نسخه 5.2

Binam

عضو سایت
10/10/12
42
1
8
کرج
سلام
من کیوبیس کار میکنم و میخوام استودیو وان رو هم نصب کنم مراحل نصب و کیجن رو به درستی انجام میدم ولی مرحله آخر که میخوام برنامرو اجرا کنم در صفحه اول برنامه که لیست پلاگینارو داره سرچ میکنه که بیاد بالا ناگهان از برنامه میپره بیرون نمیدونم مشکل از کجاست ممنون میشم کمکم کنید ... واسم خیلی مهمه""""""""

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,276
8,597
5,000
34
اهواز
www.unes.ir
اصولا بیرون پریدن از برنامه موقع اسکن پلاگین ها مربوط به ناسازگاری یک پلاگین با برنامه اس، مسیر پیشفرض پلاگین هارو تغییر بدید اگر برنامه باز شد که باید بگردید و یکی یکی تست کنید ببینید از کدوم پلاگین هست

Binam

عضو سایت
10/10/12
42
1
8
کرج
اصولا بیرون پریدن از برنامه موقع اسکن پلاگین ها مربوط به ناسازگاری یک پلاگین با برنامه اس، مسیر پیشفرض پلاگین هارو تغییر بدید اگر برنامه باز شد که باید بگردید و یکی یکی تست کنید ببینید از کدوم پلاگین هست
ممنونم ولی من مسیر پیشفرض برنامرو اصلا دست نزدم شما میگید که برم و فولدری که vst ها نصبن رو تغییر بدم؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,276
8,597
5,000
34
اهواز
www.unes.ir
ممنونم ولی من مسیر پیشفرض برنامرو اصلا دست نزدم شما میگید که برم و فولدری که vst ها نصبن رو تغییر بدم؟
بله همه پلاگین ها معمولا در مسیر C:\Program Files\VstPlugIns نصب میشن اگر قبلا پلاگین نصب کرده باشید می تونه مشکل ساز شده باشه چون برنامه سعی می کنه همه پلاگین های موجود در مسیر رو بخونه نه فقط پلاگین داخلی خودشو
تا تست نکنید مشخص نمیشه مشکل از چیه