مشکل در میدی Axion 61

شروع موضوع توسط ahora ‏3/8/12 در انجمن M-Audio

تاپیک مشکل در میدی Axion 61 تالار M-Audio در persian-music.org.

1. ahora

ahora عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با درود خدمت تمام دوستان عزیز
    من یک میدی axion 61 دارم مدتی پیش روشنش کردم دیدم مشکل داره
    روی این مدل می دی چند تا چراغ داره که از قسمت می دی استفاده کنی چراغ آن بخش روشن میشه ولی برای من همه چراغ هایش روشن شد حتی تمام چراغ های میکسر به یکی زنگ زدم گفت برد یو اس بی آن سوخته باید عوض بشه!!! آیا این درسته
    این رو هم اضافه کنم که وقتی روشنش می کنم فقط برق داره و کامپیوتر به عنوان سخت افزار نمی شناسه
    البته بعضی وقت ها کار به ندرت درسته میشه و کار می کنه
    به نظر شما برد یو اس بی سوخته یا مشکل چیز دیگه است؟

من شهرستان هستم اینجا هم تعمییر نمی کنند باید بیارم تهران که خودش کلی دردسر داره به خاطر همین تصمیم گرفتم یک کابل می دی بگیرم و خوشبختانه کامپیوتر به عنوان سخت افزار بهش رو می شناسه اما یک مشکلی داره اینکه برق نداره :smile (49): چطور باید برق بگیره؟؟؟؟ باید آدامپتور براش بگیرم؟ چه آدامپتوری باید براش بگیرم

2. ahora

ahora عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان این میدی یک آداپتور 9 ولت دی سی می خواد اما ننوشته چند آمپر در سایت M-Audio رفتم این لیست آداپتورهاشونه
    M-AUDIO - Power Supplies
    به نظر من این مدل است.درسته؟
    M-AUDIO - Power Supply 9V DC 500mA - Replacement Power Supply for Axiom Pro series, Keystation Pro 88 & 49e, Fast Track Pro, Torq Conectiv, More...

دوستان من تو شهرمون گشتم نتونستم آداپتورش را هم گیر بیارن !!!! (عجب شهری داریم ما)
    فروشگاه آنلاینی نمیشناسید من بتونم این را سفارش بدم؟

3. Hossein Rezaei

Hossein Rezaei تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +476 / 0 / -1
    نرم افزار:
    ableton, logic
    درود
    میتونید این مشخصات رو به فروشگاه های الکتریکی تو شهرتون بدید براتون یا پیدا میکنن یا میسازن
    کار مشکلی نیست
    موفق باشید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...