مشکل در مورد ملودی

شروع موضوع توسط goonigooni ‏22/5/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک مشکل در مورد ملودی تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. goonigooni

goonigooni

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام خسته نباشید خدمت اساتید محترم
    بنده به صورت خصوصی یه بنده خدایی رو گرفتم که 2 میلیون تومان هم برای آموزش آهنگسازی و تنظیم و میکس و مسترینگ طی 20 جلسه دادم
    در حال حاظرهم به دلیل مشکلات مالی هیچ هزینه ای ندارم بکنم
    ایشون اصول و خیلی چیزا رو به من گفتن و میگن دیگه باید خودت کار کنی
    مشکل الان من توی ساخت ملودیه
    روی ترانه نمیتونم ملودی بسازم یا کلا مشکلات زیادی دارم
    میخواستم ببینم در حال حاظر من چیکار باید بکنم که هرچه زودتر به اون چیزی که میخوام برسم که بتونم یه آهنگ خوب رو بسازم با وکال و..

2. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    سلام دوست عزیز . شما اطلاعات تئوریکی درباره موسیقی دارید ؟ یا سابقه نوازندگی داشتید ؟ چون من معتقدم کسایی که ساز میزنن میتونن ملودی های زیبایی هم بسازن . . اگر شما تجربه نوازندگی و تئوریکی موسیقی رو داشتین میتونید تجربه خودتون رو تو موسیقی کمی افزایش بدید . . مثلا با گوش کردن به سبک ها و موزیک های مختلف چه ایرانی و چه خارجی و سعی کنید این موزیک ها رو از لحاظ ملودی انالیز کنید . مطمئنم خیلی کمکتون میکنه . عجول نباشید . . انقدر ملودی بسازید و بخونید تا تجربتون در این زمینه بیشتر شه چه بد چه خوب چه افتضاح . . کار کنید

3. ویلیام نیری

ویلیام نیری کاربر با تجربه عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +962 / 1 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    برای ملودی وکال ،دونستن قوانین تلفیق شعر و موسیقی میتونه کمک زیادی بهتون بکنه.با یکی دو جلسه کلاس می تونید این قوانین رو یاد بگیرید.ضمنا دونستن راههای بسط و گسترش یه ملودی،دونستن مارش هارمونی ها و ...نیز میتونه راهگشا باشه که اونهام احتیاج به کلاس رفتن داره.کار اینجا نیست.موفق باشید

4. payvar2

payvar2 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه دوستان....میخاستم بدونم برای شروع اهنگ اصلی یعنی وقتیکه خواننده میخاد شروع به خوندن کنه چطورباید ریتم رو طوری بزارم که خواننده سر در گم نشه هرچی اهنگ میسازم خواننده همون اول که میخادبخونه چون ریتم نداره یا جا میمونه یا جلومیره
    ممنون اگه جواب بدید

بارگذاری...