مشکل در لود شدن لاجیک پرو ایکس ۱۰.۲.۴ سیستم عامل سیرا

14/2/10
12
0
1
tehran
با سلام خدمت دوستان عزیز . نسخه ۱۰.۲.۴ لاجیک پرو ایکس رو دانلود کردم و بعد از نصب بیسیک کانتنت - برنامه بصورت پیش فرض شروع می کنه به دانلود کردن اشنتیال کانتنت که یه صفحه سبز رنگ میاد. طبق گفته های دوستان حتی کانتنت که حدودا ۲ گیگ هست رو بصورت جدا دانلود و نصب کردم و دوباره لاجیک رو ران کردم و همون صفحه سبز رنگ برای دانلود میاد با اینکه قبلا نصب شده ! و همونجا می مونه و چیزی هم نشون نمیده که متوجه شم داره دانلود میشه یا نه . ممنون میشم اگر دوستان راه حلی دارن کمک کنن.

mimusik

عضو سایت
24/4/12
131
37
28
تهران
دوست عزيز اوني كه شما دانلود كرديد و نصب كرديد پوسته ي برنامست كه حدودا دو گيگ حجمشه. ولي اگه فول كانتنت ها رو بخواييد نصب كنيد.بالغ بر پنجاه گيگ كل ظرفيت لاجيكتون هست. حالا متوجه شديد كه داره چي رو دانلود ميكنه!! پيشنهاد ميكنم برنامه رو بصورت كامل خريداري كنيد و خودتون رو اذيت نكنيد

14/2/10
12
0
1
tehran
ممنون . راهی نیست که بتونم بدون اون ۵۰ گیگ بانک داو رو اجرا کنم ؟ بیشتر برای ضبط و میکس مسترینگ می خوام استفاده کنم .

mimusik

عضو سایت
24/4/12
131
37
28
تهران
اگه گزینه ی کنسل دانلود نداره که نه..نمیشه. یا حداقل من بلد نیستم که چطوری میشه.. ولی اگه دارید ازش استفاده میکنید بنظرم اونقدر قیمتی نداره که بخوایید هزینه نکنید!