مشکل در خوندن!

شروع موضوع توسط amess ‏6/6/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک مشکل در خوندن! تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. amess

amess عضو سایت

امتیازات:
    +16 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام خدمت دوستان عزیز
    من یک مشکلی تو خوندن پیدا کردم.و اونم اینه که هم کنترل صدا هم قدرت صدا و همه چیزو از دست دادم.
    من جوری بودم که هیچوقت صدام کم نمی آورد و گام های بالا رو هم راحت اجرا میکردم و اصلا مشکلی نبود...
    و نه تنها خودم بلکه پیش خیلیها هم که رفته بودم کار خوندمو تایید میکردن...
    البته اون موقع تمرین خوندن هم میکردم.
    (با گیتارم نت ها رو میزدم و بعد صداشو با هنجره در میاوردم)
    اما مدت یک سال دیگه نه دست به ساز زدم نه خوندم و دودو اینام زیاد مصرف میکردم...
    تا اینکه دوباره الان چند ماهیه دوباره ساز میزنم...
    به شدت تو خوندن افت کردم...
    نه میتونم مثل قبل داد بزنم و بخونم نه میتونم اون نت هایی رو که قبلا اجرا میکردم بخونم، بعد چندتا آهنگ که پشت هم میخونم صدام میگیره!!! یعنی هنجره کاملا خسته میشه! از لحاظ نفس و کنترل رو صدا هم شدیدا افت کردم...همینطور صدام اون صافیشو از دست داده...
    بین این مشکلات مهمترین چیزی که خودمو آزار میده اینه که نمیتونم مثل قبل هر چیو میخوام بخونم یعنی احساس میکنم رنج صدام هم کم شده!
    از شما خواهش دارم اگه راهی میدونید(مخصوصا دارویی) چون احساس میکنم این هنجره نیاز به ترمیم داره...بهم بگید.خواهشا دوستان حرفه ای کمک کنن.

2. mo-hammad

mo-hammad عضو سایت

امتیازات:
    +569 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام- اول از همه دود و دم رو بزار كنار و براي صاف كردن هنجره ات به طور مداوم از جوشانده هاي گياهي مناسب با مشورت يك متخصص گياهان دارويي استفاده كنيد و تمريناتتون رو زير نظر يك استاد از سر بگيريد به صداتون فشار نياريد و سعي كنيد پله پله به حالت اولتون برسيد .انشالله درست ميشه.

3. HADIDELL

HADIDELL عضو سایت

امتیازات:
    +82 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    از داوهای شیمیایی کمتر استفاده کن...مگه یادت نمیاد اونموقع هایی که صدات بودٰٰٰ خودت تمرین کرده بودی و هیج عامل دارویی روش اثر نکرده بود...حالا هم باید صبر داشته باشی تا دوباره صدات برگرده به حالت اولش...صبر داشته باش.درست میشه...
    معمولا فیزیولوِِِِِزی کل بدن همینجوریه...اگه با یه عضو بدنت حتی مثل دست به مدت طولانی کار نکنی..ضعیف میشه....
    شما که حرفه ای هستید دیگه باید بدونید که هنجره رو نمیشه به حال خودش رها کرد....
    به نظر من فقط تمرین کنید تا دوباه به حالت اولش برسه....البته تو همین تالار جندتا چست هست با عنوان تقویت هنجره و صدا سازی...به اینا هم حتما یه سری بزنید....
    موفق باشی

4. Sarah B

Sarah B عضو سایت

امتیازات:
    +90 / 0 / -0
    ....البته تو همین تالار جندتا چست هست با عنوان تقویت هنجره و صدا سازی...به اینا هم حتما یه سری بزنید....

ببخشید میشه بگید کدوم چست؟؟؟؟؟ کجاست؟؟؟

5. amess

amess عضو سایت

امتیازات:
    +16 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی از کمک دوستان
    راستی میتونید نظرتونو در مورد صدای حال حاضر من بگید؟
    این یک مگ هست حدودا اگه گوش کنید ممنون میشم...
    پرشین گیگ - دانلود - man az khodame.mp3

بارگذاری...