مشکل در باره گرفتن !!

شروع موضوع توسط Broken-Spades ‏2/6/16 در انجمن تئوری موسیقی تکمیلی

تاپیک مشکل در باره گرفتن !! تالار تئوری موسیقی تکمیلی در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. Broken-Spades

Broken-Spades عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 3 / -0
    سلام دوستان . والا تمامی قسمت های انجمن بسته بود. نمیدونستم کجا این موضوع رو ایجاد کنم
    .
    من 1.5 ماهه که طبق اموزش های steve kerenze دارم پیش میرم . الان فصل 5 هستم و 14 تا فکر کنم اکورد های بیسیک رو یاد داده . فصل 7 کلا اکورد های باره دار هست . من اصلا نمیتونم باره بگیرم گیتارم ایبانز gsa60 هست . نمیدونم اکشنش خیلی بالاست یا چی فرت اول به شدت سفته .
    جاهای مختلف خوندم که فشار از بازو بیارینو نمیدونم بدنه ی گیتارو به سمت داخل فشار بدین و از این حرفا ولی مشکل اینجاست اینکار هارو بکنم برای چی ؟ برای گرفتن باره ؟ من اگر فقط باره بگیرم یعنی فقط 1 انگشتمو به کار ببرم میتونم کاری کنم که سیم ها میوت نشن ولی انگشتم به شدت میره داخل و سوزش ایجاد میشه
    در کل میخواستم بدونم ایا در موسیقی راک و متال چه ریتم چه لید چه سولو نیازی به یادگیریه باره هست ؟؟

2. WhitePrince

WhitePrince عضو سایت

امتیازات:
    +43 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    سلام

باره که خب یه چیز اساسی و لازمه و به مرور زمان دستتنو عادت می کنه یعنی ممکنه تاول بزنه بعد به مرور سفت میشه .

و تو یه سری از سبک ها مثل جز و یا یک جاهایی از سولوها ما نیاز داریم که با انگشت های 2 و 3 هم باره بگیریم .

به مرور با تمرین عدت می کنید .

3. Broken-Spades

Broken-Spades عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 3 / -0
    داداش میگم اصلا نمیتونم بگیرم . یه جای کار مشکل داره
    ساز gsa60 هست . نمیدونم اکشن اینا با هم فرق داره یا نه ولی تو فرت 12 فاصله ی سیم 6 تا فرت برد 5.5 میلیمتره . نمیخواستم بریج متحرک بگیرما. تازه ویبره 1 طرفه هست همون اول کندم انداختمش اونور . اگفاصله ی سیم تا فرت برد خیلی بالاست

4. Les_paul

Les_paul مدیر تالار گیتار تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +1,917 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, sonar
    همونطور که در تاپیک مجاور صحبت کردیم در موردش ، اکشن گیتار شما به صورت غیر استانداردی بالاس باره کلا تکنیک سختی هست برای تازه کاران اما برای شما اکشنتون این مشکل رو چند برابر کرده ...
    با پایین آوردن اکشن مشکل شما خیلی راحت تر حل میشه و راهش هم تمرین کردنه ...

• موافقم موافقم x 1
بارگذاری...