مشکل در اکسپورت 128 !

شروع موضوع توسط Rend ‏4/3/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک مشکل در اکسپورت 128 ! تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. Rend

Rend عضو سایت

امتیازات:
    +167 / 0 / -1
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo, reason
    سلام دوستان من یکی از کارام رو موقعی که با 128 اکسپورت میکنم بعضی نقاط آهنگ صداهای خراب کننده ای ایجاد میشه انگار کم بیاره ها ! لودنس هم اونقدر بالا نیست که بگیم به سطح داینامیکی آسیب زده ! بعد نکته ی عجیب نقاط خالی آهنگ بیشتر به چشم میخوره تا نقاط پر آهنگ !.

ولی با 160 به بالا که اکسپورت میگیرم بر طرف میشه ! ولی خب میخوام 128 هم بگیرم ازش باید چیکار کنم؟

(با اف ال کار میکنم )

2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,094 / 3 / -3
    درود بر شما.
    یک نمونه از فایل رندر شده قرار بدید تا بتونیم ببینم نویز ایچاد شده به چه شکل و در نتیجه دلیل اون چیه تا بشه کمکتون کرد.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    با احترام و تایید گفته ی دوست و استاد خوبم رامتین عزیز ، من قبلا همچین مشکلی داشتم . فقط چند تا نکته :
    وقتی ۳۲۰ یا ۱۹۲ خروجی میگیرید ، این مشکل هست باز هم یا نه !! در خروجی wave چطور ؟؟
    اگر در همه این خروجی ها این مشکل باشه دلیلش درست کرک نشدن تعدادی از وی اس تی و پلاگین ها میتونه باشه !! پلاگین ها و وی اس تی های مورد استفاده در پروژه رو تک به تک چک کنید و از کاملا کرک شدنش مطمئن شید . اگر تمامی وی اس تی و پلاگین ها ، کاملا کرک شده بودن ( که احتمالا مشکل همین باشه ) یک نسخه از ترک مورد نظر رو بذارید تا بشنویم !!
    موفق باشید ...

Sent From My Galaxy Grand 2

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...