مشکل در اف ال استودیو

شروع موضوع توسط EMAD.WAYNE ‏21/12/14 در انجمن آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار )

تاپیک مشکل در اف ال استودیو تالار آشنایی با موسیقی و مفاهیم آهنگسازی ( نرم افزار ) در persian-music.org.

1. EMAD.WAYNE

EMAD.WAYNE

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام .دوستان خسته نباشید ...اقا من میخوام تو نرم افزار اف ال استودیو هنگام ظبط تغییرات زنده اعمال کنم ولی وقتی که رو دکمه ظبط کلیک میکنم و پس از نواخته شدن 3 ضرب مترونم و ظبط ...اعمال هام به صورت پترنی اعمال میشه یعنی بعد از هر پترن توی قسمت پلی لیست اهنگ متوقف میشه و دوباره باید پلی کنم و افکتایی رو که میخوام اعمال کنم ...حالا تقاضا بنده اینه ... چیکا کنم که بشه یه سره همه تغییرارو اعمال کرد ؟؟؟ لطفا کمکم کنید مممنونم

2. EMAD.WAYNE

EMAD.WAYNE

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام دوستان لطفا یکی کمکم کنه

3. آریا فیضی

آریا فیضی عضو سایت

امتیازات:
    +201 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام عماد جان.اگه عجله نداری من از محیط اف ال عکس می گیرم و هرجا که مشکل داری در حد توانم در خدمتتونم.شمام واضح سوالاتونو بفرمایین.الان تقریبا متوجه شدم چی میگین.خارج نشین از سایت تا الان بفرستم

4. آریا فیضی

آریا فیضی عضو سایت

امتیازات:
    +201 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    ببخشین اگه دیر شد.داشتم با فتوشاپ صفحه رو درست می کردم.
    بفرمایین.فعلا اینا احساس می کنم جوابگوی سوالتون باشه : مشکل در اف ال استودیو-FL page.jpg

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. EMAD.WAYNE

EMAD.WAYNE

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    اریای عزیز دااش خیلی زحمت کشیدی ..د درد نکنه ..ممنون موجه شدم ...کارم حل شد بازم لطف کردی ..خیلی مخلصم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...