مشکل در اجرای یک پروژه

شروع موضوع توسط Farhad Mahdavi ‏15/6/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل در اجرای یک پروژه تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Farhad Mahdavi

Farhad Mahdavi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +95 / 0 / -0
    سلام به همه دوستان .

من در حال کار کردن بر روی یکی از پروژه های اف ال بودم که متاسفانه پروژه نمیدانم به چه دلیلی آسیب دید . پروژه ی بسیار مهمی است و بازگرداندنش برام خیلی مهمه . اگه می شه کمکم کنید .

ابتدا پس از مدتی کار ، دکمه ی Save را زدم و با اولین پیغام خطا مواجه شدم که می گفت که اف ال استودیو نمی تواند این فایل را سیو کند .

پس از مدتی کلنجار پروژم به کلی هنگ کرد و از تسک منیجر اف ال رو بستم . دفعه ی بعد که بازش کردم پس از مدتی کار دوباره هنگ می کرد و ارورهای مختلفی میداد که فکر کنم مهمترینشون این بود :

access violation at adress 02531683 in module 'flengine.dll . write of file address 6db5cee8

و یا

Invalid Pointer Operation

پس از دادن این ارور اوکی رو میزدم اما پروژه باز هنگ می کرد .
    ممکن بود که هنگ نکنه اما پروژه ناقص می شد . یعنی هرکاری می کردم یا عمل نمی کرد و یا نصفه کار میکرد و بعدشم هنگ می کرد .

به سراغ پروژه های دیگرم رفتم اما اونها به درستی کار می کردند !

فکر کردم که مشکل می تونه از وی اس تی هایی که استفاده کردم باشه اما همون وی اس تی که استفاده کرده بودم در پروژه ی دیگرم به درستی کار می داد .

سپس اف ال رو پاک کردم و دوباره نصب کردم اما بازم مشکل داشت . بعدش وی اس تی های v-station و vanguard رو که در پروژم استفاده کرده بودم رو پاک کردم و پروژرو باز کردم اما بازم کار نمی داد . چندبار سیستم رو ری استارت کردم اما بازم مشکل حل نمی شد .

حتی درایو هامو Check Disk و Defragment هم کردم اما فایده نداشت .

در اینترنت جستجو کردم . یکی هم مشکل من رو داشت اما اون با ویندوز ایکس پی و هنگام نصب اف ال 7 براش مشکل پیش میومد که یه عده راهنماییش کردن که متوجه راهنماییشون نشدم :
    http://ubuntuforums.org/showthread.php?t=1433090

هر کاری که می توانستمو کردم اما به جایی نرسیدم . خواهش می کنم کمکم کتید .

ورژن نرم افزارم : FL Studio 9.0 با کرک Team AiR
    سیستم عاملم : Windows Seven Ultimate 64x
    مشخصات سیستمم : Ram 2gig Kingmax bus 800
    CPU : Intel E7500
    Mainboard Gigabyte EP41-UD3L
    کارت صدای خودمم فعلا در آوردم و با کارت صدای خود مین بوردم کار می کنم .
    Hard 500

خیلی خیلی ممنون می شم اگر راهنماییک کنید .

سپاس ،
    فرهاد .

2. DJ iBSb

DJ iBSb عضو سایت هنرمند

شغل :
    طراحی وب و برنامه نویسی تحت وب و موسیقی
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio
    سلام استاد بنده فرهاد جان

خوب اف ال یه برنامه ای هست که مستقیما با CPU و RAM درگیره و وقتی ارور میده
    نباید برنامه رو زور کرد(کلوز کردن از تسک منیجر)چون ممکنه برای ثبات های CPU که
    در حال اعمال این دستورات هستن و با ارور داده شده متوقف شدند،مشکل ایجاد کنه.
    خوب مشکل الان از کجاست؟
    جواب: فرهاد جان شما رجیستری سیستمت وقتی اف ال رو بالا میاری ردیفه اما او پروژه
    به صورت ناقص ذخیره شده در عین کامل نمایش داده شدن اما مشکل اینه که اف ال نمیتونه
    رجیستری رو دستکاری کنه،خوب شما چند سیو جداگانه از این پروژه در درایوهای مختلفت
    بکن تا ببینیم حل میشه یا نه.
    نشد حالا چی؟
    ارور Medule برای همون ثباتهاست و چون نمیتونن تغییر رو ایجاد کنن که نوعی کرش(Crash)
    اتفاق افتاده که باید بگم توی همون سایتی که نوشتین گفته که ارور 00000 هست و این ربطی
    به ارور شما نداره،،،
    دوباره نصب کردید و حل نشد،باید بگم متاسفانه فایل سیو ت کرش شده و باید یه جور ریپیر انجام
    بشه که میتونه با دوباره سیو کردن برطرف بشه اگه نشد پس این فایل سیو دیگه قابلیت خودشو
    از دست داده و نمیتونه رجیستری رو ادیت کنه.
    متاسفانه فعلا کرش شده و نمیشه کار عجولانه ای کرد شاید بکلی دیگه بالا نیاد،منتظر باش از
    دوستام سوال میکنم بهت جواب میدم((اگه امتحانات بزارن))
    قربونت...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Farhad Mahdavi

Farhad Mahdavi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +95 / 0 / -0
    سلام دوست خوبم .

این کاری رو که گفتی انجام دادم اما بازم مشکل حل نشد .
    منتظر هستم که راح حلی جلو پام بزاری . سپاس . :smile (31):

4. zeendegi

zeendegi عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    حل مشکل پروژه های خراب در fl studio

سلام فرهاد جان عزیزم مشکل شما به سادگی قابل رفعه.
    یه راه حل بیشتر نداری.اول یه خبر بد بهت میدم بعدش خبر خوشو بهت میگم
    خبر بد اینکه پروژت غذل خداحافظی رو خونده چون این مشکل وقتی بوجود میاد که سی پی یوء سیستم تو پروزه های سنگین کم میاره و این مشکل به وفور تو اینجور سیستما که از لحاظ سخت افزاری ضعیفن بوجود میاد.فایل flp پروزه شما خراب شده.تنها راهی که داری اینه که از فایلهای back up که خود fl studio از هر پروژه میگیره بری فایل مورد نظرتو پیدا کنی و به جای فایل خراب شدت replace کنی عزیزم.خوب این سوال پیش میاد که چجوری و از کجا این فایلهای back up رو میشه پیدا کرد . . . .جوابش خیلی سادست.
    در نوار adress bar برنامه fl studio که در عکس زیر سمت چپ نرم افزار میبینید.گزینه ای به نام back up هست که پروژه هایی که خود fl studio ازشون بک آپ میگیره اونجا ذخیره میشه اونجا بگرد پروژتو پیدا میکنی. :smile (7):
    مشکل در اجرای یک پروژه-Untitled.jpg

- - - - - - - - - -

چندتا توصیه هم برای دوستان گلم دارم که همیشه از پروژه هاتون back up بگیرید.شاخ قول نمیخواد بشکنید فقط یک پروژه رو دوبار با اسمهای متفاوت save کنید مثلا my project و my project1 به همین سادگی.هر بار که پروژه اصلی رو save میکنید همزمان یه save هم رو پروژه back up اتون بزنید.
    دوستان اگه سوالی در مورد آهنگسازی میکس و مستر داشتند تا جایی که وقت کنم در خدمتم.
    موفق باشید:smile (72)::smile (72)::smile (72):

- - - - - - - - - -

پاسخ دادم بخونید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏9/8/12
    • خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. چرا وقتی پروژه کار در fl studio را به صورت wav ذخیره میکنیم در گوشی اجرا نمیشود

,
  2. ارور لود نکردن وی اس تی در اف ال