آخرین ارسال‌ها

مشکل خش خش کردن صدا در کیوبیس

26/1/11
20
تهران
سلام دوستان من زیاد اهل کار کردن با کیوبیس نیستم اما در بعضی اوقات پروژه هایی رو مجبوریم با کیوبیس کار کنیم
دوستان مشکلی که هست اینه که هنگام پلی کردن موزیک صدا خش خش میکنه
ولی موقع رکورد خالی صدا مشکلی نداریم رکورد بدون موزیک فقط یک لاین رکورد
اما همون رکورد رو که پلی میکنیم خش خش میکنه 46.gif
هم با کیوبیس 5 هم 8 تست کردم همین مشکل بود
در صورتی که در اف ال استودیو پروتولز سونار استودیو وان این مشکل نیست
مشکل از کجا میتونه باشه کارت صدا با همون تنظیمات تو تمام نرم افزار های دیگر به خوبی کار میکنه اما فقط تو کیوبیس اون هم هنگام پخش خش خش میکنه
دوستان من چون زیاد با کیوبیس کار نکردم نمیدونم چطور هست ممنون میشم کمک کنید.
ویندوز 10
کارت صدا DigiDesign 003 Rack Factory Plus

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,497
53
.
خش خش فقط یک کلمه است دوست من! نویز رو باید شنید. نویزها انواع اقسام دارند. یک نمونه فایل خروجی بگیر و اینجا آپلود کن تا دوستان بشنوند و بتونند کمکی بکنند.

16/4/14
61
39
DigiDesign 003 Rack Factory Plus مشکل کارت صدا شماست دوست عزیز . کارت صدای دیجی دیزان مخصوص daw پروتولز هستش وبا غیره ناساژه گار مخصوصا کیوبیس

24/7/18
2
19
دوستای گلم من تا چند روز پیش مشکلی نداشتم اما بنا به شرایطی مجبور شدم کیوبیسو پاک کنم و دو باره نصب کنم ولی الان وقتی صدایی رو میخوام پلی کنم به شدت خش خش میکنه سمپل ریت را هم چک کردم 44.1kHz هستش کارت صدام هم سالمه ودرست کار میکنه و تا دیروز این مشکل نبود وقتی پاک کردم نصب کردم اینجوری شد هرکاریم میکنم حتی بازم پاک کردم نصب کردم درست نشد هم سمپل ریت پوروژه هم کارت صدا 44.1kHz هستش لطفا راهنمایی کنید ❤
اها یه نکته وقتی صدا یک بار پلی میشه خش خش شدید میکنه و چتد ثانیه بر میگردونی عقب همون قسمت صدا که قبلا پلی شده بود شفاف پخش میشه

9/8/18
23
19
دوستای گلم من تا چند روز پیش مشکلی نداشتم اما بنا به شرایطی مجبور شدم کیوبیسو پاک کنم و دو باره نصب کنم ولی الان وقتی صدایی رو میخوام پلی کنم به شدت خش خش میکنه سمپل ریت را هم چک کردم 44.1kHz هستش کارت صدام هم سالمه ودرست کار میکنه و تا دیروز این مشکل نبود وقتی پاک کردم نصب کردم اینجوری شد هرکاریم میکنم حتی بازم پاک کردم نصب کردم درست نشد هم سمپل ریت پوروژه هم کارت صدا 44.1kHz هستش لطفا راهنمایی کنید ❤
اها یه نکته وقتی صدا یک بار پلی میشه خش خش شدید میکنه و چتد ثانیه بر میگردونی عقب همون قسمت صدا که قبلا پلی شده بود شفاف پخش میشه
درست می گن من هم همین مشکلو دارم البته کارت صدا ندارم از ASIO4All استفاده می کنم

بالا