آخرین ارسال‌ها

مشکل خر خر در کارت صدای Focusrite scarlett 2i4

سلام خدمت دوستان من یه مشکل عجیب دارم اونم اینه که کارت صدام تو محیط کیوبیس هیچ مشکلی نداره حتی زمان پلی آنلاین از سایتها هم هیچ مشکلی نداره اما وقتی با مدیا پلیر موزیک پلی میکنم تو محیط ویندوز هر از گاهی خر خر میکنه و انگاه قطع و وصل میشه واسه یک لجظه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که مشکل از کجاست مرسی

17/7/15
18
26
من این کارت رو دارم.منظورت ویندوز مدیا پلیر هست .برنامه پخش؟

مانیتورینگ داری یا از سوکت هدفون استفاده میکنی؟

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,947
31
نیشابور
سلام خدمت دوستان من یه مشکل عجیب دارم اونم اینه که کارت صدام تو محیط کیوبیس هیچ مشکلی نداره حتی زمان پلی آنلاین از سایتها هم هیچ مشکلی نداره اما وقتی با مدیا پلیر موزیک پلی میکنم تو محیط ویندوز هر از گاهی خر خر میکنه و انگاه قطع و وصل میشه واسه یک لجظه ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند که مشکل از کجاست مرسی
درود سامان عزیز ...
احتمال داره که تنظیمات کارت صدا از کنترل پنل ویندوز درست انجام نشده باشه ...
البته گزینه اول ، مدیا پلیر هستش !! اول با یک پلیر دیگه تست کن ، اگه اوکی نبود میریم سراغ گزینه ی بعدی ...

درود سامان عزیز ...
احتمال داره که تنظیمات کارت صدا از کنترل پنل ویندوز درست انجام نشده باشه ...
البته گزینه اول ، مدیا پلیر هستش !! اول با یک پلیر دیگه تست کن ، اگه اوکی نبود میریم سراغ گزینه ی بعدی ...
نه دوست عزیز با پلیر دیگه هم همینه اینم بگم هم تو ویندوز 10 اینجوری بود هم الان که 8.1 هست
[doublepost=1509366965,1509365677][/doublepost]در ضمن تنظیمات پنل خود کارت صدا هم اینه که عکسشو میزارم

فایل های ضمیمه

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,947
31
نیشابور
نه دوست عزیز با پلیر دیگه هم همینه اینم بگم هم تو ویندوز 10 اینجوری بود هم الان که 8.1 هست
[doublepost=1509366965,1509365677][/doublepost]در ضمن تنظیمات پنل خود کارت صدا هم اینه که عکسشو میزارم
منظورم تنظیمات کنترل پنل خود ویندوز بود ...
حالا که تغییر دادی ویندوز رو . حل شد مشکل ؟؟ 8.1 به مراتب ایرادات بیشتری از 10 داره ، من با 10 خیلی راحت ترم ...

آره جالبه سیلنت1 اوکی شد و تمام وی اس تی ها بدون مشکل اجرا میشن منم خیلی 10 رو بیشتر دوست داشتم اما لعنتی سیلنت 1 نشد که نشد الان یه پلیر نصب کردم به اسم Aimp3 به نظر میاد دیگه خر خر نمیکنه البته زیاد تستش نکردم اما به ظاهر مشکل ح شده امیدوارم حل شده باشه

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,947
31
نیشابور
آره جالبه سیلنت1 اوکی شد و تمام وی اس تی ها بدون مشکل اجرا میشن منم خیلی 10 رو بیشتر دوست داشتم اما لعنتی سیلنت 1 نشد که نشد الان یه پلیر نصب کردم به اسم Aimp3 به نظر میاد دیگه خر خر نمیکنه البته زیاد تستش نکردم اما به ظاهر مشکل ح شده امیدوارم حل شده باشه
ایشالا حل شده ، من یه ویندوز عوض کردم دق کردم ! چجوری با این سرعت تغییر وضعیت دادی ؟؟
خدا رو شکر که حل شده مشکلت . بازم سوالی بود من در خدمتم ...

صفحه ما در اینستاگرام

بالا