مشکل خراب شدن صداها با میدی کیبورد

شروع موضوع توسط artinviolin ‏28/5/15 در انجمن Midi Controller ( میدی کنترلر )

تاپیک مشکل خراب شدن صداها با میدی کیبورد تالار Midi Controller ( میدی کنترلر ) در persian-music.org.

1. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +543 / 3 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, soundforge
    سلام دوستان من ی کیبورد کرگ پی ا 800 دارم.. وقتی بهش میدی میکنم صداهای وی اس تی ها خراب میشه حالت فلنجر پیدا میکنه... توی تنظیمات میدی هم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم. البته ی حالتی داره ک با انتخاب اون درست میشه ولی کلا عجیبه واسم ک چرا روش تاثیر میزاره مگه کیبورد فقط از کلاویهاش استفاده نمیشه؟ ضمنا وقتی با یو اس بی وصلش میکنم هم کار نمیکنه

2. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    عزیزم مشکل خاصی نیست و به راحتی حل میشه.اون فلنجر که میگی به خاطر اینه که شما تو اون نرم افزار داو یا حالا اون وی استی که داری با کیبوردت کار میکنی بخش اوت پوت ستینگش رو روی خروجی میدی فعال کردی یا حالا اتوماتیک فعال بوده و به همین خاطر هم صدای وی استی ر. میشن.ی و هم صدای جنرال میدی رو که اینا دو تا چون با هم شنیده میشه صدا اینجوری میشه.اونو غیر فعال کن حل میشه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. artinviolin

artinviolin عضو سایت

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +543 / 3 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason, soundforge
    مرسی ک پاسخ دادی.. ولی من نتونستم همچین چیزیو پیدا کنم. با کیوبیس کار میکنم میشه بیشتر راهنمایی کنید؟منظورتون این صفحس؟

فایل های ضمیمه:

• مشکل خراب شدن صداها با میدی کیبورد-123.jpg
      123.jpg
      اندازه فایل:
      272.2 KB
      نمایش ها:
      4
  4. samandar

samandar عضو سایت

امتیازات:
    +246 / 0 / -2
    شرمنده من با کیوبیس کار نمیکنم ولی صددرصد مطمعنم که مشکلت همینه که گفتم.اجازه بده دوستانی که با داوشون کیوبیسه بیان بهت کمک کنند ولی فک کنم همین قسمتیه که عکس گرفتی.فقط یادت باشه وقتی از یه وی استی مانند کانتکت استفاده میکنی باید اوت پوت میدی تو غیر فعال کنی چون وقتی یه بانک باز کردی داری مینوازی هم صدای بانکه میاد هم صدای کانال جنرال میدی !1ولی حواست باشه اینپوت میدی باید فعال باشه که میدی کیبورد رو بشناسه.این قانون کلی بود تو همه ی داوها هم همینطوره میخواد کیوبیس باشه یا بیه منتها من کیوبیس بلد نیستم یادم رفته 5 سال پیش گذاشتم کنار.

آخرین ویرایش: ‏28/5/15
  5. hmdpurple

hmdpurple

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    از گزینه های قسمت midi port setup گزینه Windows Midi رو غیر فعال کن. مشکل از اینجا ناشی میشه که از هر پیام midi دوتا به vst میرسه و فلنج میشه. یا انکه در ورودی ترک midi بجای گزینه all inputs فقط یکی رو انتخاب کنی.

بارگذاری...