مشکل تو رکوردگیری گیتار با Fast track pro

شروع موضوع توسط arash_zare ‏31/10/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل تو رکوردگیری گیتار با Fast track pro تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوستان عزیز
    من مدت کوتاهی هست که یه کارت Fast track pro خریدم و چندان کار باهاش رو آشنا نیستم .
    چنتا سوال دارم اولیش این که من میخوام گیتار رو بهش وصل کنم و تو کیوبیس رکورد بگیرم اما متاسفانه هیچ صدایی بیرون نمیاد ازش البته اگرچه ربطی به این موضوع نداره اما من تموم تنطیمات میدی رو انجام دادم و ازطریق کابل میدی میتونم باهاش کار کنم
    اما نمیتونم صدای گیتار رو ازش بگیرم .
    وقتی کارت صدای آنبورد وصل بود توی ویندوز میکسر یه گزینه میکروفن بود که وقتی فعال بود میشد صدای گیتار رو شنید و رکورد کرد اما الان همچین گزینه ای نداره !

البته توی یکی ازبخش های سایت یه تاپیک بود که استاد محبی عزیز گفته بودن این کارت باید با آدابتور تغزیه بشه و از usb استفاده نشه آیا میتونه مشکل من مربوط به همین موضوع باشه یعنی چون کارت صدا داره از پاور سیستم تغزیه میشه نمیتونه صدای گیتار رو رکورد بگیره ؟

مشکل دومم اینه که کلا با پارامتر ها و پیچ ها و دکمه های این کارت آشنا نیستم باز هم استاد محبی یه جایی به یه دوستی که همچین مشکلی داشته گفته بودن همچین تاپیکی هست اما متاسفانه سرچ کردم و پیدا نکردم اگه دوستان بتونن لینک اون ارسال رو اینجا بزارن لطف بزرگی کردن

یه مشکل دیگه هم داشتم که الان یادم رفت چی بود !! :دی
    یادم که اومد همینجا میپرسم مرسی .

2. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوستان همچنان منتظر لطفتون هستم .

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    لطفا صبور باشيد.
    شما گيتار الكتريك ميخواين ركورد كنيد يا اگوستيك ؟
    اگه الكتريك هستش كه اون رو به ورودي كارت بزنيد و در برنامه ورودي رو مشخص كنيد. با زدن كليد اف 4
    و در ترك صوتي اون رو ركورد كنيد. اگه همه ميخواين اگوستيك و با ميكروفون ركورد كنيد ميكروفون رو به ورودي كارت بديد و روش بالا رو اينبار در مورد ميكروفون انجام بديد و اگه ميكروفون شما به فانتوم پاور نياز داره كليد اون رو هم روشن كنيد.

4. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    مرسی استاد از لطفتونمن میخوام الکتریک رکورد کنم اگه منظورتون از ورودی کارت همون inserts که دوتا ورودی 1 و 2 هست " هستمن به همون گیتار رو میزنم و تو کیوبیس هم ورودی هارو مشخص میکنم اما اصلا هیچ صدایی ندارم .

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    مترهاي برنامه بالا و پائين ميشن ؟ يا خير ؟

6. ali32

ali32 عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, sonar
    دوست من اشتباه شما همینجاست باید به mic/inst وصل کنید جلوی کارت صدا منظورم هست

7. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    نه خیر استاد .
    آهاا منو باش فکر میکردم اونجا فقط ورودی میکروفونه !!! خوب امتحان میکنم ببینم جواب میده ...

8. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    خوشبختانه درست شد یه دنیا از راهنمایی و کمک های ارزشمند شما استاد محبی عزیز و همچنین علی آقای گل و عزیزم ممنونم .

فقط یه چیز دیگه اونم این که چون گفتم من هنوز این کارت رو نمیشناسم اگه بشه کار ورودی ها و خروجی ها و پیچ ها و دکمه ها رو بهم توضیح بدید خیلی ممنون میشم
    همونطور که گفتم استاد محبی تو یه تاپیک دیگه به یه دوستی که همین مشکل آشنا نبودن با کارت رو داشتن گفتن همچین تاپیکی هست و فقط سرچ کنید متاسفانه من نتونستم پیدا کنم اگه هست لینکش رو بهم بدید لطف بزرگی کردید .

9. arash_zare

arash_zare عضو سایت

امتیازات:
    +73 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دوستان عزیز همچنان منتظر لطفتون هستم .

بارگذاری...