آخرین ارسال‌ها

مشکل بی کیفیت بودن صدا

pedram99

عضو سایت
9/9/19
20
سلام دوستان من یک میدی کنترولر دارم که با یو اس بی وصل کردم به کامپیوتر
اسپیکرم هم باند های اون ضبط های چند سال پیشه (وی سی دی های بزرگ)
کار تصدام هم آنبورده خود کامپیوتره

مشکلم اینه که روی بعضی اهنگ ها مثلا مثل Chopin Spring Waltz Mariage

وقتی نت ها رو میزنم احساس میکنم کیفیت صدا در هم میپیچه و کیفیت به شدت کاهش پیدا میکنه
ولی نمیدونم مشکلم از کارت صدایه یا از اسپیکر ؟

(مثلا همین اهنگ رو وقتی ویدیویی که ازش میبینم کسی داره مینوازه کیفیت صدا کاملا با کیفیت نوازندگی خودم تفاوت داره و وضوح صدا برای من کاهش داره)

با تعویض چی میتونم این مشکل رو حل کنم ؟

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,645
53
.
جمله ی کیفیت صدا در هم میپیچه اطلاعاتی از نوع مشکل شما رو به ما نمیده! یه فایل اینجا از همون صدا آپلود کن تا دوستان بشنوند و متوجه مشکل شما بشن. صدا رو که نمیشه با حرف زدن توضیح داد! صدا شنیدنیه.

pedram99

عضو سایت
9/9/19
20
جمله ی کیفیت صدا در هم میپیچه اطلاعاتی از نوع مشکل شما رو به ما نمیده! یه فایل اینجا از همون صدا آپلود کن تا دوستان بشنوند و متوجه مشکل شما بشن. صدا رو که نمیشه با حرف زدن توضیح داد! صدا شنیدنیه.
این مشکل میتونه بخاطر فعال بودن تمام وقت ساستین باشه ؟
چون پدال ندارم ساستین رو یکسره فعال گذاشتم

20/1/16
265
35
تبریز
چون پدال ندارم ساستین رو یکسره فعال گذاشتم
اگر دلیلت برای قعال بودن همیشه پدال امتداد صدا و زیباییش هست میتونی ریورب رو زیاد کنی . چون پدال تاز مانی که فعال هست یعنی همه چی در هم میشه.
منم مثل تو فکر میکردم تا اینکه وی اس تی پیانوم رو عوض کردم و یه نسخه دیگه رو برداشتم تا مجبور نشم بخاطر تقلید صدای اورجینال پیانو پدال رو نگه دارم:whistling:

برای حل مشکل پدالت هم یه کلید زنگ (مخصوص آپارتمانی ها ) بگیر . یه فیش بزرگ ماده پشت دستگاهت وصل کن و دو سر سیم رو به کلید وصل کن. میشه پدال .

آخرین ویرایش:
بالا