مشکل بسیار عجیب با ونگارد (باگ نرم افزاری !!)

شروع موضوع توسط Holymen ‏9/8/14 در انجمن بخش ( VSTi ( Soft Synth

تاپیک مشکل بسیار عجیب با ونگارد (باگ نرم افزاری !!) تالار بخش ( VSTi ( Soft Synth در persian-music.org.

1. Holymen

Holymen عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام خدمت دوستان

آقا من یه سری از پچ هایی که میسازم با ونگارد رو وقتی پروژه رو سیو میکنم و مجدد باز میکنم در کمال حیرت می بینم که جنس صداها خود به خود عوض شده !!! همونطورم که گفتم فقط با یکسری جنس صداهای ساخته شده خودم که بیشتر PWM درش نقش داشته باشه تاثیر داره و باقی صداها مثل پریست های اصلی و اماده مشکل نداره. ضمنا ورژن ونگارد 1.8 کرک شده از Team AiR هم دارم و مطمئنم که از لحاظ کرک هیچ مشکلی نداره حالا این به نظر شما باگ نرم افزاریه واقعا یا یه جای کار ایراد داره؟؟ اگه باگ نم افزاری باشه از یه شرکتی مثل refx واقعا بعیده

تمام تنظیمات خود ونگارد و همینطور اف ال 11.1 که دارم مربوط به Wrapper عوض کردم تاثیر نداشت.

یدونه مثال هم قرار میدم که منظورمو متوجه بشید

این صدای اصلی هست که خودم ساختم و قبل از بستن پروژه خروجی داریم

برای مشاهده لینکها در این بخش از سایت می بایست ثبت نام کنید

و اینم صدای تغییر شکل یافته بطور کاملا عجیب!! وقتی پروژه رو دوباره باز میکنیم

شما هم میتونید یه تست انجام بدید واسه همین من صدایی که ساختمو قرار میدم اینجا بعد شما باهاش یه تیکه هرچی خواستید بزنید بعد پروژه رو سیو کنید دوباره باز کنید ببینید تغییر میکنه یا نه هرچند تا الان هم چند نفر تایید کردن این مشکلو ولی علتش مشخص نشد

ممنون... امروز هم اتفاقا به پشتیبانی refx پیغام دادم ولی گفتن چون از نسخه کرک شده استفاده کردی نمیتونیم اصلا جوابی بدیم !!!

2. Hamed Sedighi

Hamed Sedighi نوازنده عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +261 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    به نظر من که این vsti هایی که به صورت کرک شده و اینا استفاده می کنیم اینجور مشکلاتی دارن . تازه daw هامونم کرک شده اس و فکر کنم همۀ این مشکلات ریشه در کرک داره

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...