مشکل با vst plugin manager sonar

شروع موضوع توسط xxsoh ‏27/6/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل با vst plugin manager sonar تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. xxsoh

xxsoh عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان
    من یه مشکلی برام پیش اومده
    تو سونار تو قسمت vst plugin manager وقتی میزنم که vst های نصب شده رو پیدا کنه(البته فولدر وی اس تی رو بهش معرفی میکنم) بعد از اینکه scsn کرد هیچ کدوم از vst ها رو به لیست اضافه نمیکنه. ضمنا از سونار x1 32بیت استفاده میکنم. البته تو ورژن 64 بیت این مشکل پیش نمیاد.

2. arsalanbeladi

arsalanbeladi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +37 / 0 / -0
    بعله.شما اول باید پلوگینهارو بریزی توی قسمت وی اس تی قسمت پروگرام فایل .البته میدونم منظورت چیه.یا سونارت خوب نصب نشده.2.یا تو قسمت پلوگینهای الحاقی میگردی.حالا از طریق globalهم اینکارو امتحان کن وایندفعهre scanکن وبرو توی پلوگینهای الحاقی دنبالش بگرد.چون بجز tool در قسمت گلوبال هم این ابزار هست.در اپشن های اصلی یه قسمتیه که به شما اجازه فعال سازی enable یا غیر فعالی هر پلوگینی رو میده.اگه با سونار ایکس 1 کار میکنی برو تو editدر فهرست به اخرین یعنی منیجر میرسی البته الان جلوم نیس شاید اسمو اشتباه بگم.3.گاهی وقتا اصلا یه پلوگین بصورت dllهست وفقط خودشو بندازی تو vst pluginمیاد تو برنامه.بازم امتحان کن.اگه بگی چه برنامه ایه بهتر میتونم کمک کنم..

بارگذاری...
برخی موضوعات مشابه - مشکل با vst
  1. gomnamN
    پاسخ ها:
    22
    نمایش ها:
    1,250
  2. arei
    پاسخ ها:
    1
    نمایش ها:
    381