مشکل با restore شدن پنجره ترک ها در کیوبیس

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
سلام.امیدوارم عنوان مناسبی انتخواب کرده باشم.
بالاخره منم به هر مصیبتی بود موفق شدم برنامه کیوبیس رو دانلود کنم.مشکلی که من دارم اینه که هر وقت یه پروژه جدید ایجاد میکنم و پنجره ای که ترک ها در اون قرار داره رو فول اسکرین میکنم بعد به عنوان مثال وقتی میکسر یا هر پنجره دیگری رو باز میکنم پنجره اصلی یا همون پنجره ترکها restore میشه و دوباره باید اونو فول اسکرین کنم.آیا راهی برای این مشکل هست؟ممنون.

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
درباره این مشکل در فروم های خارجی که گشتم کاربران گزارش این مشکل رو دادن و هنوز هم راه حل یا fix ارائه نشده
پیگیر این قضیه هستم به محض یافتن راه حل اعلام می کنم

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
:smile (18): فكر كنم با كليك راست كردن و انتخاب يه گذينه كه اسمش رو دقيقا يادم نيست مشكلتون حل بشه . الان خونه نيستم ولي فكر كنم گذينه اول باشه . :smile (10):

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
راست کلیک روی کچا نیما جان ؟
ظاهرا این مشکل فقط برای ما نیست به نظر یک باگ در برنامه هست

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
فکر کنم منظور نیما جان راست کلیک روی پنجره mixer یا هر پنجره دیگری که از نوار ابزار Device و یا هر پنجره دیگری که بصورت مستقل از پنجره اصلی هست انتخواب میکنیم.یه گزینه هست با عنوان Always on top که با فعال کردن این پنجره موردنظر بالاتر از بقیه پنجره ها قرارا میگیره و در زمان بعدی که پنجره مورد نظر را باز کنیم دیگه پنجره ترکها restore نمیشه ولی متاسفانه اینکارو باید برای همه پنجره های مستقل انجام بدیم.البته یکبار اینکارو انجام بدیم ذخیره میشه ولی اگه راه دیگری بود...

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
فکر کنم منظور نیما جان راست کلیک روی پنجره mixer یا هر پنجره دیگری که از نوار ابزار device و یا هر پنجره دیگری که بصورت مستقل از پنجره اصلی هست انتخواب میکنیم.یه گزینه هست با عنوان always on top که با فعال کردن این پنجره موردنظر بالاتر از بقیه پنجره ها قرارا میگیره و در زمان بعدی که پنجره مورد نظر را باز کنیم دیگه پنجره ترکها restore نمیشه ولی متاسفانه اینکارو باید برای همه پنجره های مستقل انجام بدیم.البته یکبار اینکارو انجام بدیم ذخیره میشه ولی اگه راه دیگری بود...

آره . دقيقا من منظورم همين بود البته اگه منظور اصلي دوست عزيزمون رو متوجه شده باشم كه مشكلش همين باشه ..