مشکل با bfd2

• شروع کننده موضوع siiro
  • تاریخ شروع
29/12/09
418
98
28
شهرکرد
بعد از نصب برنامه همچین اروری میده
bfd2.gif
فوادری به نام پچ ندارم
باید واسش دانلود کنم؟
باید چی سرچ بزنم؟
ممنون

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
path به معنی مسیر هستش
معنی این error این هست که bfd2 نمی تونه مسیر ( path ) محلی که صداها درش قرار دارن رو پیدا کنه
و از شما می خواد محلی که می دونید فایل ها درش هست رو انتخاب کنید
ممکنه به دلایلی پاک شده باشن چک کنید ببینید در محل نصب فایل ها موجود هستن یا نه

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
خیلی ممنون
اون ارور حل شده ولی حالا روی هر کدوم از ادوات که کلیک می کنم صدا نداره
و فکر میکنم که بانک صدا نداره
چون اون قسمت پایین روی kit piece photoکه کلیک میکنم فایل Wave میخاد که تو هیچ کدوم از فوادر ها wave نیست حالا باید چیکا رکنم؟
بازم تشکر از راهنماییتون

احتمالا شما مسیر اشتباهی برای بانکتون انتخاب کردید ، اگر برنامه kontakt رو نصب کنید ، برای dfh2 خود بخود سرچ می کنه و بانک رو پیدا می کنه و بسیار هم جامع تر هست .

M.J1991

هنرمند
عضو سایت
21/12/11
402
439
63
Delft - The Netherlands
ها؟!؟! Bfd2 که با کانتکت باز نمیشه:-؟ میشه؟!
آقا من مشکلی پیش اومده واسم نمیدونم چرا فقط چنتا کیک و اسنیر و کرش و تام بیشتر ندارم..اما تو جایی که نصب کردم خیلی بیشتر از اینایی که تو برنامه هستن کیت های مختلف و برند های مختلف هست..هرکار کردم لود نتونستم بکنم کیت های دیگه رو

23/12/09
50
9
8
teh
ها؟!؟! Bfd2 که با کانتکت باز نمیشه:-؟ میشه؟!
آقا من مشکلی پیش اومده واسم نمیدونم چرا فقط چنتا کیک و اسنیر و کرش و تام بیشتر ندارم..اما تو جایی که نصب کردم خیلی بیشتر از اینایی که تو برنامه هستن کیت های مختلف و برند های مختلف هست..هرکار کردم لود نتونستم بکنم کیت های دیگه رو
آقا منم این مشکل رو دارم لطف کنن اساتید به ما هم کمک کنن ...

M.J1991

هنرمند
عضو سایت
21/12/11
402
439
63
Delft - The Netherlands
آقا منم این مشکل رو دارم لطف کنن اساتید به ما هم کمک کنن ...
داداش من خودم یه جوری حل کردم مشکلشو ... جایی که نصب کردی برنامه رو ؛ اسم یه فولدرش Audio هست، که حدودا 50گیگابایت حجمشه ، درسته ؟ توش برند های مختلف رو نوشته و تو هر کدومش کلی فایل mp3 هست...اون فایل های mp3 رو مستقیم میشه استفاده کرد :)