مشکل با asio 4all

2/5/10
345
31
0
28
گچساران
سلام عزیزان!
من یه باز این تاپیکو ایجاد کردم و کسی درست جوابمو نداد و جالب اینجاست که تاپیکو پاک کردن!

اگه واقعا زحمتی نیست جواب این سوال منو کامل بددی ازتون ممنون میشم!

من برا تاخیر ضبط وکالا تو au از asio 4all استفاده کردم ولی وقتی فعالش میکنم نرم افزار دیگه ضبط نمی کنه و وقتی غیره فعال میشه مشکلی نداره!!
یه مشکل بزرگ واسم شدم!

:smile (70)::smile (70)::smile (70):

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
من خودم با این برنامه زیاد آشنا نیستم (دوستان دیگه بهتر میتونند راهنماییتون کنند.) ولی تا جایی که اطلاع دارم در تنظیماتش باید Active Device رو مشخص کنید. و همینطور یکسری تنظیمات داخلی دیگه
اگه هم مشکلی داشته باشه بهتون میگه.

درود
دوستان حقیقتش من به آمپلی تیوب و گیتار ریگ اعتقادی نداشت اما امروز نصبشون کردم و دیدم واقعا صداهاشون (بخصوص گیتار ریگ) فوق طبیعیه و عالی برای ضبط اما هر چند ثانیه یه بار آزیو قرمز میشه و کمی قطعی روی صدا میندازه راه حلی داره کارتم هم آئودیجیه آمپلیتیوب هم خوبه به خصوص اینکه تاخیرش کمتره اما کیفیت ریگ بهتره راهماییم کنید عزیزان....
137c7ef8228c690a1cf8b0c0b347be905g.jpg

فایل های ضمیمه

Porya

Gold User
16/10/09
623
287
43
رشت انجلس
اگه قرمز میشه باید سایز بافر رو زیاد تر کنید . اما توجه داشته باشید خیلی زیاد نکنید چون از اونطرف تاخیر زیاد میشه .

پوریا جان کارت حرفه ای بگیرم خودش آزیو داشته باشه مشکل حل میشه؟
راستی اون دوتا سمپل هایی که بالا سمته راسته تنظیماتن باید روی چند بزارم

M.Minoo

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
22/12/09
1,021
1,087
113
iran
سلام عزیزان!
من یه باز این تاپیکو ایجاد کردم و کسی درست جوابمو نداد و جالب اینجاست که تاپیکو پاک کردن!

اگه واقعا زحمتی نیست جواب این سوال منو کامل بددی ازتون ممنون میشم!

من برا تاخیر ضبط وکالا تو au از asio 4all استفاده کردم ولی وقتی فعالش میکنم نرم افزار دیگه ضبط نمی کنه و وقتی غیره فعال میشه مشکلی نداره!!
یه مشکل بزرگ واسم شدم!

:smile (70)::smile (70)::smile (70):
دوست عزیز من فقط میدونم اگه کارت حرفه ای ندارید تنظیمات رو روی 16 بیت 44 کیلو بگذارید
اگر کارت حرفه ای دارید روی 24 بیت 48 کیلو تنظیم کنید
درauاز منوی editگزینه audio hardware setup انتخاب کنید و پس از انتخاب asioبه کنترل پنل ان ( با استفاده از دکمه control panel) بروید ومقدار تنظیمات بالا را وارد کنید
ضمنا defult input را برای رکورد روی حالات mono(چپ یا راست)یکی از کانالهای کارتتون قرار بدید. امیدوارم بدردت خورده باشه.