مشکل با کمپانی east west

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
سلام دوستان !:smile (26):

سوالاتی از اساتید اینجا داشتم اون هم این هست که

چرا محصولات کمپانی east west روی اف ال استودیو ورژن 9 هیچ صدایی ندارن ؟ من نزدیک 10 تا از محصولات این کمپانی رو روی 3-4 تا ورژن ال اف 9 که از سایتهای مختلف گرفته شده امتحان کردم هیچ نتیجه ای نداره !

سوال دوم بازم درباره همین محصولات east west هست اونم این هست که چرا نمیشه 2 تا لاین رو مثلا روی هم در برنامه اف ال از این پلاگین اجرا کرد فوری شروع میکنه به یه رفتارهای عجیب و غریب و نویز و صداهای دیگه !

سوال سوم اما اینه که چرا پلاگین wizoo darbuka روی سونار کار نمیکنه ! نه روزی 7 و نه روی 8 !

در ضمن مشکلات بالای من قطعا به خاطر مشکلات سخت افزاری نیست .

ممنون میشم جواب سوالاتم رو بگیرم :smile (70):

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
چرا محصولات کمپانی east west روی اف ال استودیو ورژن 9 هیچ صدایی ندارن ؟ من نزدیک 10 تا از محصولات این کمپانی رو روی 3-4 تا ورژن ال اف 9 که از سایتهای مختلف گرفته شده امتحان کردم هیچ نتیجه ای نداره !
راستش منم كه تازه با اف ال شروع كردم نتونستم از اين كمپاني سمپلي رو باز كنم. و يا باز ميشد و با خر خر پخش ميشد.

سوال دوم بازم درباره همین محصولات east west هست اونم این هست که چرا نمیشه 2 تا لاین رو مثلا روی هم در برنامه اف ال از این پلاگین اجرا کرد فوری شروع میکنه به یه رفتارهای عجیب و غریب و نویز و صداهای دیگه !
بعضي از توليدات اين شركت به شما اين امكان رو ميدن كه بتونيد 8 تا صدا رو باز كرده و استفاده كنيد مثل ra اما حالا چرا اف ال نميتونه ديگه در تخصص من نيست چون اف ال كار نيستم.:smile (49):

سوال سوم اما اینه که چرا پلاگین wizoo darbuka روی سونار کار نمیکنه ! نه روزی 7 و نه روی 8 !
من دارم باهاشون كار ميكنم هم darbuka و هم latigo البته با 8 بهتر كار ميكنن. احتمالا مشكل شما يا توي نصب اون هستش يا كركي كه دارين مورد داره.

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام دوستان !:smile (26):

سوالاتی از اساتید اینجا داشتم اون هم این هست که

:smile (70):
شما روي اف ال 8 هم آزمايش كنيد شايد جواب داد
اف ال 9 احتمالا هنوز كرك مناسبي براش نيومده

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
omid-studio

خیلی ممنون که جوابم رو دادین :smile (70): امیدوارم این مشکل حل بشه برای اف ال ! درباره wizoo متوجه شدم مشکل از vst بود !

hrm

رو ورژن های قدیمی که خیلی خوب کار میکنه مشکل همین9 هست ! البته من ارزو میکنم مشکل از همین کرک باشه نه اینکه کلا رو این ورژن کار نکنه ! :smile (70):

Hossein Rezaei

تیم مدیریت
مدیر کل
8/3/10
391
634
93
سلام منم این مشکلو به East west دارم
Symphonic Orchestra Platinum string رو وقتی تو Fl اجرا میکنم همه چی درسته
فقط صدا نمیاد :d
خواهش میکنم اگه کسی تجربه ای در این ضمینه داره در اختیار من و دیگر دوستان بزاره :smile (26):

mohamadkaro

Accent studio
عضو سایت
28/10/09
179
88
28
مازندران -ساری
t.me
منم وقتی هر محصولی از east west رو نصب می کنم 14 روزه نصب می شه هر کاری می کنم رجیستر نمی شه....
چقدر بد قلقه...:smile (50): با نوئندو

Hossein Rezaei

تیم مدیریت
مدیر کل
8/3/10
391
634
93
سلام . مشکل من حل شد :smile (71):
جالبه که بدونید وقتی ورژن 9.0.3 رو نصب کردم این مشکل رفع شد و نیازه به نصب ورژن های پایین تر مثل 8 نیست .
دانلود ورژن 9.0.3
کد:
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام برای مشاهده کدها لطفا

10/9/09
47
0
8
پلاگین های کمپانی EW علی الخصوص RA با یکی از پلاگین های ساخته Image Line مشکل دارد و باعث اختلال در باز شدن پلاگین های EW ( مخصوصا RA ) میشود . به طوری که پس از نصب VST های شرکت Image Line پلاگین RA در کیوبیس و نیوئندو هم باز نمیشود . بهترین راه پیدا کردن پلاگین مختل کننده نصب کیوبیس و بلافاصله RA می باشد. سپس تک تک VST های Image Line را نصب کرده و پس از هر بار نصب، RA را آزمایش می کنیم. ( اینجانب به علت کمبود وقت هنوز این تست را انجام نداده ام .)

Hossein Rezaei

تیم مدیریت
مدیر کل
8/3/10
391
634
93
من در fl با هیچکدوم از پلاگین های East West به ویژه Ra هیچ مشکلی نداشتم و بدون کوچکترین اخلال اجرا شدن و کار کردن