آخرین ارسال‌ها

مشکل با ویوز Complete 9

• شروع کننده موضوع hiphop
  • تاریخ شروع
22/1/10
139
کرج
سلام.من چند روز پیش پلاگین ویوز Complete 9 رو دانلود و نصب کردم.
تو این چند روز درست کار می کرد و مشکلی نداشت ولی امروز که خواستم ازش استفاده کنم دیدم هیچ کدوم از پلاگین هاش تو لیست پلاگین ها در کیوبیس نبود.
رفتم تو قسمت Plugin Information تو کیوبیس و آپدیت رو زدم ولی یه ارور در مورد License داد.
دوباره کرک ویوز رو نصب کردم اما درست نشد و بازم به license گیر داد.
ممنون میشم کمک کنید این مشکلو حل کنم.
e.jpg

Alireza Ahari

عضو سایت
23/2/12
895
23
In A State of Trance
شما دفعه ی اول که نصب کردید باید فایل کرک رو هم اجرا میکردید تا ویوز شما کرک بشه
البته من یه بار نصب کردم کرک نکردم مشکلی نداشت ولی موقع باز کردن کیوبیس همین پیام میومد و با زدن skip ادامه ی کار انجام میشد

الان هم شما کامل برنامه رو پاک کنید(پلاگین های ویوز تو دراو c تو شاخه ی ویندوز هم پوشه ایجاد میکنه ) بعد از کامل پاک کردن دوباره نصب کنید انشالله که برطرف میشه مشکل

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
همونطوری که دوستمون علیرضا گفتند مشکل شما به دلیل نصب نکردن کرک بوده.
کرک رونصب کنید مشکل برطرف میشه

با عرض سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی آقا من اولین بار واسه نصب پلاگین به مشکل جدی بر میخورم خواهش میکنم اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید.
تمام مراحل نصب پلاگین ویوز رو درست انجام دادم کرکشم نصب کردم ولی بازم ارور لایسنس میده.

فایل های ضمیمه

• 263.7 KB نمایش‌ها: 16
  • 341.1 KB نمایش‌ها: 16
با عرض سلام خدمت اساتید و دوستان گرامی آقا من اولین بار واسه نصب پلاگین به مشکل جدی بر میخورم خواهش میکنم اگه امکانش هست منو راهنمایی کنید.
تمام مراحل نصب پلاگین ویوز رو درست انجام دادم کرکشم نصب کردم ولی بازم ارور لایسنس میده.
من هم مشکل شما رو داشتم . این روشی هست ک استفاده کردم و اکی شد و ب صورت عکس ذخیره کردم ک یادم نره . امیدوارم مشکل شما رو هم حل کنه .

RAHNAMAYE_NASB.jpg

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
ارور لایسنس وقتی هستش که شما مسیرهای نصب اولیه و نصب کرک رو درست انتخاب نکردید. هر دو مسیر باید یکجا باشندو و اینکه در فولدری به نام کرک دو فایل رجیستری هستند که یکیشون 32 و دیگری 64 هستش اونها هم باید در مسیرهایی که نصب شدن کپی شده و روشون کلیک کنید. تا پنجره ایی باز بشه و اکتیو بشه

آخرین ویرایش:
ضمن عرض تشکر از جناب حمید رضا و استادمحبی من تمام مراحلی که گفتید انجام دادم ولی به مشکل جدید بخوردم که در عکس سوم کیوبیسم در همین حالت مونده و دیگه بالا نمیاد !

فایل های ضمیمه

• 229.5 KB نمایش‌ها: 19
  • 266.2 KB نمایش‌ها: 20
  • 257.7 KB نمایش‌ها: 17
سلام دوستان من به کمک فوری احتیاج دارم ترخدا کمکم کنید ظهر داشتم لاینامو میکس میکردم که یهو بعداز میکس چند لاین پلاگینام به این شکل که تو عکس میبینید باز میشن پروژه هم عوض کردم و لاینامو به یه پروژه جدید انتقال دادم ولی بازم همین مشکل هست :( یه جورایی از یه حدی به بعد دیگه هرچی افکت میدم اینطوری باز میشه

فایل های ضمیمه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
44
بندرعباس
منم این مشکل رو داشتم.
راه حلش :
1- اپدیت کردن درایور کارت گرافیک.
2- نصب مجدد پلاگین. معمولا وقتی این مورد پیش میاد که برنامه کامل ریموو نشده و هنوز بخشی از پلاگینهای قبلی در رجیستری سیستم مونده.
بهترین کار استفاده از برنامه های تخصصی اننیستال کردنه و بعدش هم دستی پاک کردن برخی فایلها مخصوصا فولدر ویوز در این قسمت wow6432node
3- کپی و نصب صحیح فایل کرک

فایل های ضمیمه

• 124.3 KB نمایش‌ها: 26
  • 86.8 KB نمایش‌ها: 23
14/11/14
1,094
35
ایران
دوستان من بعد از مدتها ورژن جدید ویوز رو اونم بخاطر پلاگین HREVERB نصب کردم ولی این پلاگین فول اسکرین نمیشه و به این شکل نمایش داده میشه در نتیجه دسترسی ب تنظیمات پایینش نیست54.jpg
[doublepost=1452100599,1452100562][/doublepost]دوستان من بعد از مدتها ورژن جدید ویوز رو اونم بخاطر پلاگین HREVERB نصب کردم ولی این پلاگین فول اسکرین نمیشه و به این شکل نمایش داده میشه در نتیجه دسترسی ب تنظیمات پایینش نیست54.jpg

فایل های ضمیمه

• 41.6 KB نمایش‌ها: 7
دوستان یه سوال،توی پلاگین های ویوز،پلاگینی برای گرم کردن صدا وجود داره؟اگر نیست پلاگینی معرفی کنید که لینک دانلودش در سایت موجود باشه،ممنون

19/3/15
60
سلام
wave واسه شما هم فقط یه wave shell اضافه میشه؟؟
اخه تو ویدیو ها اینجوری نبود پلاگینا جدا جدا بودن

24/7/18
2
19
دوستان من پلاگین ویوز رو نصب میکنم قبلا نصب میکردم مشکلی نبود ولی الان تو لیست پلاگین های برنانه کیوبیس نمیاد لطفا راهنمایی کنید

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,273
34
Vengeance Land
دوستان من پلاگین ویوز رو نصب میکنم قبلا نصب میکردم مشکلی نبود ولی الان تو لیست پلاگین های برنانه کیوبیس نمیاد لطفا راهنمایی کنید
از توی تنظیمات کیوبیست بهش مسیر فولدر پلاگیناتو معرفی کردی؟

بالا