مشکل با لایسنس نرم افزار studio one

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
25/5/14
1,062
682
113
30
Every where that there is Music
عرض ادب و احترام.
مدتی هست هر چند وقت یکبار متاسفانه با مشکلی مواجه میشم.
با پیغام licence مواجه میشم و تمام وی اس تی ها از لیست حذف میشن و مجبورم دوباره load کنم.
دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایند.

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,513
1,591
113
خرمشهر
عرض ادب و احترام.
مدتی هست هر چند وقت یکبار متاسفانه با مشکلی مواجه میشم.
با پیغام licence مواجه میشم و تمام وی اس تی ها از لیست حذف میشن و مجبورم دوباره load کنم.
دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایند.
دانيال جان تاحالا با همچين مشكلي روبه رو نشدم با اينكه يك سالي هست شايدم بيشتر كه دارم با استوديو وان كار ميكنم ؛ شايد بخاطر اين باشه كه به اينترنت وصل ميشه توي اين مورد ميتونه لايسنس اشكال پيدا كنه.

DANIEL ADHAMI

هنرمند
عضو سایت
25/5/14
1,062
682
113
30
Every where that there is Music
دانيال جان تاحالا با همچين مشكلي روبه رو نشدم با اينكه يك سالي هست شايدم بيشتر كه دارم با استوديو وان كار ميكنم ؛ شايد بخاطر اين باشه كه به اينترنت وصل ميشه توي اين مورد ميتونه لايسنس اشكال پيدا كنه.
ممنونتم حمید جان یه حدسایی هم زدم که همین باشه اما الان دیگه یقین پیدا کردم.

16/3/13
24
4
3
اصفهان
بله همینطوره. با اینکه از فایر وال استفاده میشه . بازهم این مشکل براش وجود داره. ورجیستری نرم افزار بهم میریزه

16/4/14
65
23
8
41
دوستان امیل شرکت پرسونوس کسی داره تو سایتش که چیزی نبود.

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,286
1,735
113
دوستان امیل شرکت پرسونوس کسی داره تو سایتش که چیزی نبود.
1) اول از همه باید یک "Account" باز بکنی‌ تو وبسایت Presonus.

2) بد بری اینجا :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

3) بد اونجا که نوشته:

"Submit an Online Technical Support Request"

اون هاردور یا سافتور "original" که داری رو رجیستر بکنی‌ و اون موقع میتونی‌ یک "تیکت" submit بکنی‌ و سوالت رو به پرسی‌. سریال # هم باید حتما درست باشه.

E-mail همین‌جوری ندارن. جواب تلفن رو هم خیلی‌ به سختی میدن اون هم فقط برای بضی‌ پراداکت ها.

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,286
1,735
113
پس جواب نمیدن. این کار رو کردن تا فقط کسانی‌ رو که خریدن ساپورت بکنن.

16/4/14
65
23
8
41
چرا جواب دادن.گفت تو قسمت fourm اونجا مطرح کن. اکانتم دارم ولی اول باید یه نرم افزاری ریجستری کنی. که من نخریدم

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,286
1,735
113
خوب این شد همون حرفی‌ که من گفتم که! ساپورت نمیکنن تا وقتی‌ که مطمئن بشن از ورژن اوریجینال استفاده میکنی‌.

16/4/14
65
23
8
41
دوستان استدیو وان 32 بیت با کیجن ریجستری شد. ولی با همون کیجن 64 بیتش INVALID linssensمیده.

16/4/14
65
23
8
41
اوکی شد. دوستان مشکل لاینسس استدیو وان که بعد یه مدتی بهم میرخت هم حل شد. کافیه با فایر وال جلوش رو بگیری. بعد تو قسمت option سربرگ general تیک chek for up date رو برداری. توهمین قسمت general سر برگ network تیک گزینه allow remote contorol apps رو برداری. دیگه مشکل بهم ریختن لایسنسس کلا بر طرف میشه. و میتونید از نت هم استفاده کنید
[doublepost=1494766108,1491751339][/doublepost]دوستانی که نسخه اورجینال استدیو وان داره؟