مشکل باز کردن یکی از کارام تو اف ال

• شروع کننده موضوع hadipen
  • تاریخ شروع
12/12/09
17
1
0
من یکی از کارام که روش زیادم کار کردم
از شانس بد من موقع open کردن یه اروری میده و پروزه باز نمیشه
ارورش هم اینه

error uncompresing program data -program load failed

لطفا کمکم کنید

11/6/10
31
0
6
سلام
براي منم يكي از بهترين فايلام همين ارور ميده؟كسي ميدونه بايد چيكار كنيم؟
احتمال سوختن فايل هست؟
دوست عزيز من اف ال پاك كردم ويندوز عوض كردم فايده اي نداشت.

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
بهترین راه برای حفظ پروژه ها داشتن backup های متوالی هست که در هرکجا که پروژه به مشکل خورد شما از یک مرحله قبلش رو در درست داشته باشید و فقط مرحله آخر کارتون از بین بره نه کل پروژه !

گشتی توی اینترنت زدم چیز خاصی ندیدم فقط چند نفر این مشکل رو در پروژه هایی که درش از Z3ta استفاده کرده بودند داشتند.

حالا مدیران محترم که بصورت تخصصی با FL کار میکنند بهتر بهتون پاسخ خواهند داد و امیدوارم مشکل حل بشه.
موفق باشید.

11/6/10
31
0
6
براي من همچنين اروري ميده
an error occured while reading the flp file
it may be corrupted, or some plugin caused an erroe while opening
فايل هايه ديگه همه سالمن تمام پلاگين ها كار ميكنن نميدونم مشكل از كجاست:smile (16):
z3ta هم تو پروژم نبود

vahab bandari

Producer
هنرمند
25/2/10
173
27
28
A State Of Trance
بهترین راه برای حفظ پروژه ها داشتن backup های متوالی هست که در هرکجا که پروژه به مشکل خورد شما از یک مرحله قبلش رو در درست داشته باشید و فقط مرحله آخر کارتون از بین بره نه کل پروژه !

گشتی توی اینترنت زدم چیز خاصی ندیدم فقط چند نفر این مشکل رو در پروژه هایی که درش از Z3ta استفاده کرده بودند داشتند.

حالا مدیران محترم که بصورت تخصصی با FL کار میکنند بهتر بهتون پاسخ خواهند داد و امیدوارم مشکل حل بشه.
موفق باشید.
سلام
منظورتون از back up متوالی چیه؟
یعنی هر سری فایل رو جای دیگه یا روی دی وی دی کپی کنیم؟
ممنون.

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
یعنی کاری که خود Cubase بصورت Automatic انجام میده ,میشه تنظیم کرد که هر چند دقیقه یکبار خودش یک نسخه از پروژه رو در یک فایل مجزا ذخیره کنه
حالا دز FL شما خودتون بصورت دستی اینکار رو باید انجام بدید
مثلا قبل از اضافه کردن یک VST سنگین save as کنید چون ممکنه همین مشکل ها پیش بیاد و کل پروژه از بین بره

من یکی از کارام که روش زیادم کار کردم
از شانس بد من موقع open کردن یه اروری میده و پروزه باز نمیشه
ارورش هم اینه

error uncompresing program data -program load failed

لطفا کمکم کنید
به نظرم که مشکل از کرک برنامه هست ماله من هم همین ارور رو میداد اما به محض این که دوباره کرکش کردم ارورش بر طرف شد و براحتی هر پروژه ای رو لود میکنه.

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
يكي پيدا نميشه به ما كمك كنه:smile (16):
اگر فایلتون رو روی فایل قبلی ذخیره کنید اف ال یک بک آپ از فایل قبلی میگیره که در مسیر زیر قرار داره.ممکنه بتونید با این روش فایل قبلی رو بازیابی کنید:

X:\Image-Line\FL Studio 9\Trash bin