مشکل اکسپورت تو کیوبیس و نوئندو

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام
یه مشکل جدیداً واسه ام پیش اومده که موقع Export هم تو کیوبیس هم نوئندو پیغام ارور میده!
تو کیوبیس که میگه فضا نداری واسه اکسپورت در حالیکه حدود 300 GB خالی داره هاردم.
وقتی همون پروژه رو تو نوئندو می خوام اکسپورت بگیرم یه پیغامی شبیه این میده:
An Error Accour Export...

چی کار می تونم بکنم؟ :smile (23):

4/12/09
95
20
0
اصفهان
سمپل ریت فایل ورودی یا خود پروژه حتمن باید با سمپل ریتی که توی پنجره اکسپورت مشخص میکنی یکی باشه .در غیر این صورت همین پیام خطا رو میده

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
البته من فكر نميكنم در اين مورد سمپل ريت تاثيري داشته باشه.
اما ميتونيد با زدن shift+s سمپل ريت پروژه رو ببينيد.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
توي سايتهاي خارجي براي حل اين ارور رو اينجوري پاسخ دادن:
بايد بالاي پروژه محدوده رو انتخاب كنيد.. و رنگ اون آبي باشه نه قرمز و بعدش باز زدن كليد p بايد اكسپورت انجام بشه.
اينم نقل قول :
Before you Export try re-aligning your Locators in the top of Cubase. Hit "P" on your keyboard and they should be automatically corrected
Also make sure the left and right locators are not backwards. The space in between the locators should be blue and not red.

4/12/09
95
20
0
اصفهان
من دو بار این مشکل برام پیش اومد و همین ارور رو داد.یکی وقتی که ابتدا و انتهای پروژه رو سلکت نکرده بودم و یه بار دیگه هم وقتی سمپل ریتهام یکی نبود.در دو حالت همین پیام رو میداد.تجربه شخصیم بود.حالا شاید از شما دلیل دیگه ای داشته باشه.اگر مشکلتون حل شد حتمن دلیلش رو بگین شاید واسه بقیه هم پیش بیاد

4/12/09
95
20
0
اصفهان
اره.اگر بر عکس سلکت کنی قرمز میشه. یعنی زاویه قائمه مثلث مارکر شما باید ابتدای اهنگ قرار بگیره نه وتر مثلث.ببخشید اگه ریاضی شد .

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
نه نه ....
شما بايد يه بار دگه اون خط قرمز رو به ابتداي پروژه برگردونين و دو باره اونو تا آخر پروژه بكشيد اونوقت آبي ميشه.