مشکل اجرا کردن بانک Cinematic String

شروع موضوع توسط Rasoul_khoshnevis ‏9/8/12 در انجمن بخش ( VSTi ( Soft Synth

تاپیک مشکل اجرا کردن بانک Cinematic String تالار بخش ( VSTi ( Soft Synth در persian-music.org.

1. Rasoul_khoshnevis

Rasoul_khoshnevis عضو سایت

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    سلام
    من چند روز پیش به یک سری صدای String که خیلی طبیعی جلوه بده احتیاج پیدا کردم .. به یک سری بانک های کنتاکتی که داشتم مراجعه کردم ولی هر کاری میکنم توی لایبری کنتاکت باز نمیشن و با یه همچین اروری مواجه میشم. Liberry Not Found
    من قبلاً از این صداها استفاده میکردم منتها فراموش کردم چطور توی کنتاکت اجراشون میکردم!
    با هر دو کنتاکت 4 و 5 هم تست کردم ولی جواب نداد . دوستان اگر ممکنه راهنمایی کنید . ممنون

اینم تصویری از یکی از فولدرهای بانک..Cinematic String

فایل های ضمیمه:

• مشکل اجرا کردن بانک Cinematic String-123.jpg
      123.jpg
      اندازه فایل:
      301.7 KB
      نمایش ها:
      10
  2. Mohammad-R

Mohammad-R عضو سایت

امتیازات:
    +316 / 0 / -0
    دوست عزیز

Cinematic Strings به صورت لایبراری نیست از همون تب Files بانک مورد نظرتون رو لود کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  3. Rasoul_khoshnevis

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    خُب ولی وقتی میخوام بانک رو لود کنم با این ارور مواجه میشم!

فایل های ضمیمه:

• مشکل اجرا کردن بانک Cinematic String-Error.jpg
      Error.jpg
      اندازه فایل:
      134.7 KB
      نمایش ها:
      10
  4. Mohammad-R

Mohammad-R عضو سایت

امتیازات:
    +316 / 0 / -0
    2 تا از فایل ها پیدا نمیشه! یکی که پسوند tga رو داره فایل گرافیکی هستش که مربوط به والپیپر یا بکگراند یا اسکین مربوط به بانک هستش. دیگری هم یکی از صداهاس که پیدا نمیشه ! حالا یا مسیرشون عوض شده یا پاک شدن.

با Skip missing میشه کار کرد با بانک اما احیاناً قیافش به هم می ریزه و یکی از صدا ها هم وجود نداره !
    بهتره بگردید به دنبال 2 تا فایلی که پیدا نمیکنه و اونا رو تو مسیر مربوط به خودشون بریزید.

درضمن بهتره از ورژن جدیدتر کانتکت استفاده کنید. آخرین نسخه فعلاً 5.0.3 هستش که لینک دانلودش تو انجمن موجوده اگه نیازتون هست میتونید دانلود کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. Rasoul_khoshnevis

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    سپاس از راهنمایی های شما .. نمیدونم چطور پاک شدن من از این سری بانک هام بخوبی مراقبت میکنم! و اینها توی هاردی جداگانه از هارد ویندوز هستند! ولی به هر حال مشکلم با زدن skip missing حل شد و همون طوری که اشاره کردید فایل گرافیکی اجرا نمیشه .. و البته من کنتاکت 5 رو هم دارم ولی چونکه توی ورژن جدید این مشکل پیش اومد فکر میکردم با نصب ورژن قدیمی که قبلاً بانک ها رو اجرا میکرد حل بشه که اینطور نشد!

و اما یه سوال دیگه هم دارم که ممنون میشم کمکم کنید.:smile (61): در رابطه با CHris hein Guitar که وقتی نصب کردم در Library کنتاکت اومد تمام تصاویر گرافیکی هم میان ولی فایل های .wav رو توی کنتاکتی که در اف ال اجرا میشه پیدا نمیکنه ! وقتی به آدرس خود فایل میرم و اونجا در محیط ویندوز فایل بانک رو اجرا میکنم به درستی و بدون هیچ مشکلی اجرا میشن! میدونید مشکل چیه؟ و کجاست؟
    اگرچه از راه حلی که اون بالا توضیح دادید با زدن skip missing مشکل حل نشد.!

6. Mohammad-R

Mohammad-R عضو سایت

امتیازات:
    +316 / 0 / -0
    با سلام و درود .

برای منم همینطوره ! مشکل از اول وجود داشته ! یعنی از همون اول فایل ها وجود نداشته !!!
    بعضی بانک ها یه مسیر پیشفرض روشون ست شده ! مثلاً من LPC LE Clean رو دارم موقع لود شدن همین مشکل شما رو دارم باهاش . اگه دقت کنید تو لیست فایل هایی که پیدا نمیشه یه مسیر دیگه رو میزنه مثلاً برای من D:\Sound\Prominy\LPC LE Clean\Samples رو میزنه در حالی که LPC LE Clean ِ من تو مسیر G:\Music Producting\Kontakt هستش .

در این حالت اول باید گزینه ی Keep Search mode and selected folder for the current session رو بزنید (توی کانتکت 5 یا بالاتر) (این کار تا حدودی میتونه مسیر رو ذخیره نگه داره) بعد Browse for Folder رو بزنید و آدرس پوشه ای که سمپل های .wav توشون قرار داره رو بهش بدید یا آدرس پوشه ی خود بانک رو .
    بعد از این کار کانتکت یه سرچ کوتاهی انجام میده و سمپل ها رو پیدا و لود می کنه !

البته یه مشکلی هم هست ! اینکه هر دفعه که لازمش دارید باید این مراحل رو طی کنید !

راه دیگه ای به ذهنم نمیرسه ! اگه دوستان و اساتید راه دیگه ای دارن ممنون میشم کمک کنن.

7. Rasoul_khoshnevis

امتیازات:
    +22 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, reason
    درسته از همون اول وجود نداشته!

متوجه شدم و اینکار رو هم انجام دادم ولی با این کار مشکل حل نشد تا اینکه همین سری فایل های پیش فرضی که گفتید در درایو G هستن (واسه ی من در درایو C بود) رو پاک کردم و در کنتاکت 5 فایل ها بعد از این کار به صورت اتوماتیک اومدن و بدون هیچ مشکلی اجرا شدن!

باز هم تشکر میکنم از راهنمایی هات دوست عزیز:smile (2):

بارگذاری...