مشکل اجرای پلاگین ها در daw

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏3/10/12 در انجمن سازها و افکت های مجازی VST و VSTi

تاپیک مشکل اجرای پلاگین ها در daw تالار سازها و افکت های مجازی VST و VSTi در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.ببخشید یه کمک فوری میخوام.من قراره 2 یا 3 روزی با لبتاب کار کنم رو آهنگام.من daw و پلاگین ها و وی اس تی ها و کلا همه ی اطلاعاتم و تو هارد اکسترنالم دارم.اما وقتی به لب تابم وصلش میکنم تو daw بعضی وی اس تی ها و پلاگین ها رو نمیشناسه.چیکار کنم؟

2. AmirMehdiKarimi

AmirMehdiKarimi عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    دوست عزیز این مشکل شما رو میتونیم از جنبه های مختلف بهش نگاه کنیم...
    اگر شما vst یا daw رو روی هارد اکسترنالتون فقط فایل نصبش رو داشته باشید و وقتی به لپ تاپ وصل کنید و از اول نصب کنید چون فایل ها به درایو C سیستم معرفی میشن و همه چیز طبق روال پیش میره فکر نکنم مشکلی پیش بیاد...
    اما اگر این کار رو نکردید احتمالا vst هایی که دارید فقط پلاگین رو در daw شما نشون میدن یا بهتر بگم فقط فایل dll رو شناسایی میکنن و بانک صدایی ندارن و اینکه اگر اصلا vst ها رو شناسایی نمیکنه شاید نرم افزار حالت پیش فرض برای فولدر vst ها رو در نظر میگیره و search میکنه که چیزی پیدا نمیکنه...
    به نظرم تمامی مسیرها رو چک کنید و در نصب vst ها و daw مورد نظر دقت کنید و در آدرس دهی فولدر vst ها که نصب میکنید هم دقت کنید و از داخل daw اون پوشه رو مسیر دهی کنید و search بزنید به نظرم باید مشکل حل بشه...
    چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه...
    موفق باشید...

3. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    مرسی.اما راستش یه نفر یه بار بم گفت باید تمام پوشه ی وی اس تی هات و تو یه new folder تو دسکتاپ سیستمی که هاردت و بش جدید وصل میکنی بریزی و بعد باز کنی برنامت و و باهاش کار کنی.من با برنامه ی fl 10 کار میکنم.یعنی من باید از اول تمااااام این وی اس تی هارو نصب کنم؟اینجوری که بهش نمی ارزه واسه یا 3 روز
    آخه کارمم واجبه

4. AmirMehdiKarimi

AmirMehdiKarimi عضو سایت

امتیازات:
    +42 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    هر vst نصبش میتونه فرق داشته باشه و آدرس دهی بانک صداییش هم همینطور...
    البته اینکه میگید کپی کنید روی دسکتاپ به نظر من این کار رو هم نکنید شاید اگر یه وی اس تی ساده باشه که فقط یه فایل dll داره از همون فولدر vst ها توی هارد اکسترنالتون هم میتونید آدرس دهی کنید تا daw اون vst رو شناسایی کنه...
    اجباری برای کپی کردن روی هارد لپ تاپ نیست چون هارد اکسترنال هم همون کار رو میکنه...
    به نظرم مشکل شما بر میگرده به هماهنگی بین درایو C لپ تاپ با فولدری که daw نصب هست و تمامی آدرس دهی های vst ها...
    باید تمام جوانب رو در نظر بگیری و از اول چک کنی آدرس ها رو...
    اگر این کار رو درست انجام بدی نیازی نیست این همه vst رو دوباره نصب کنی...
    ولی چک کردنش دقت میخواد تا به نتیجه برسی...

بارگذاری...