مشکل اجرای ماشینی نتها در کیوبیس

شروع موضوع توسط fareza ‏26/7/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل اجرای ماشینی نتها در کیوبیس تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. fareza

fareza عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت دوستان و اساتید
    میشه لطف کنید راهنمایی بفرمایید چگونه با یه نتاسیون تم بتونم نتهارا طبیعی اجرا کنیم یعنی نوانس و سر ضربها بصورت طبیعی شنیده بشه و نیاز به اجرا نباشه مثلا من همون نتها را با سر ضرب اجرا میکنم بسیار طبیعیه ولی خود نت بصورت ماشینی صدا می ده حتی نوانس نتها را هم دستکاری کردم تا حدودی جواب داد ولی نه کامل بسیار ممنون میشم ..........................

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    ساده ترین و بهترین راه اینکه که موقع اجرا نوانسها رو رعایت و اجرا کنید تا نخواین دستی اونها رو ایجاد کنید.

3. fareza

fareza عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون داشی جان
    ولی کاک امید جان خودت می دانی در سطح حرفه ای میخوایم تم بسازیم. وقتی که ضربه کلاویه در سنت پرده بسیار تاثیر گذاره دیگه واویلا و دوستان قدیمیکار هم خودشان می دانند نتاسیون با اجرا زمین و آسمون و همین علت کم و زیادی نوانس نتها ایجاد سرزندگی میکنه و این به وسیله ماشین فک کنم امکان نداره... و در فواصل فلکلور که دیگه هیچی ساز ردیفی میزنه ووکیل فلکلور میخوانه پس به قول انیشتین جنگ سوم جهانی ابزار نبرد داس و بیله ... فک کنم کاک امید جان این طور که داره پیش می ره باید بیام سر همون سازهای اکوستیک همون آش و همون ریاضت و همون بدبختی ................بازم ممنون داشی جان از این سایت بسیار خوبت ....

چو سایتت نباشد اینترنت هم مباد

نوای موسقی صدای بال ملائک است که به سوی زمین پر میکشند.

بارگذاری...