مشکل اتصال کارت صدا

شروع موضوع توسط gigisaeed ‏16/1/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکل اتصال کارت صدا تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. gigisaeed

gigisaeed عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic
    با سلام
    کارت صدای M-Audio Profire 610 رو می خواستم به لپ تاپ dell6400 که پورت فایروایرش ازنوع 4پین هست وصل کنم. ولی یا توسط لپ تاپ شناخته نمیشه .یا موقعی هم که با بدبختی و هزاربار روشن و خاموش کردن هردو(کارت صدا و لپ تاپ) شناخته میشه به محض باز کردن daw و انتخاب نوع کارت صدا دوباره غیر فعال میشه و چراغش شروع به چشمک زدن می کنه.
    دوستی گفته بود که اشکال از چیپ فایروایر لپ تاپه که باید عوض کنی تگزاس اینسترومنتز بزاری. خب حالا من از کجا چیپ فایر وایر فوق رو البته از نوع نوت بوکش گیر بیارم؟:smile (25):
    در ضمن من قبل از این از کارت صدای Motu ultralite روی همین لپتاپ استفاده کردم و مشکلی نداشتم.
    ناگفته نماند که کارت صدا ام اودیوهه رو روی یه کامپیوتر pc که یه کارت فایر وایر تگزاس روش وصل بود امتحان کردم فوق العاده بود و حتی یکبار هم دیسکانکت نشد.
    لطفا کسانی که دراین موارد اطلاعات دارن راهنماییی کنن . دعاتون می کنم .:smile (13):
    با تشکر

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    براي دوستاني كه از pc استفاده ميكنن هميشه كارت فاير واير با چيپست تگزاس اينسترومنت پيشنهاد ميشه اما در مورد لپ تاپ تا جائيكه من ميدونم كارتهاي آداپتوري هستن كه توي پورتي كه كنار لپ تاپ هاي هستش ميخورن و بهتر از فاير واير خود لپ تاپ عمل ميكنن.
    بگرديد انشالله گيرتون مياد.
    شايد م اداپتور فاير واير با چيپست تگزاس براي لپ تاپ توي بازارباشه.
    به نظر شخصي من براي لپ تاپ كارتهاي usb بهتر و راحتتر عمل ميكنن.

3. gigisaeed

gigisaeed عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, logic
    احتمالا منظورتون کارتهای تبدیل پورت pcmcia به usb و firewire هست که اتفاقا بنظرم اومد بگیرم. ولی فروشنده گفت اگه خود لپ تاپ پورت فایروایر داره نیازی به این نداری و نسبت به بهتر کارکردنش از پورت فابریک اطلاعی نداشت. قیمتش 45 تومن بود و مردد موندم بگیرم. شما مطمئن هستید بازده بهتری از پورت فابریک داره؟

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    در مورد لپ تاپها اطلاع دقيق ندارم ولي در pc ها كه دوستان بيشتر كارت مجزا براي اينكار ميخرن.

5. brilliantsound

brilliantsound Banned

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام شما بايد كارت پسم اي اكسپرس فاير واير 6 پين بگيريد -------------------------------------------

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏9/1/11
  6. X-X

X-X Banned

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    شما درایور Profire 610 رو مخصوص ویندوزی که استفاده می کنید رو از سایت M-Audio دانلود و نصب کنید.احتمال خیلی زیاد مشکلتون برطرف میشه

7. Clapton

Clapton عضو سایت

شغل :
    عاشق موسیقی
    امتیازات:
    +289 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    با سلام خدمت تمامی دوستان
    من تمامی این مراحل بالا را انجام داده ام و هرگونه درایور مورد نیازی رو هم دانلود و نصب کرده ام اما بازم سیستم هیچ عکی العملی نسبت به کارت صدام که m-audio هست نشون نمیده. آیا اشکال از ویندورمه؟
    مرسی.

8. dishdish

dishdish

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    کارت های m-audio معمولا طرز نصب درایورشون فرق داره

مثلا واسه من که fast track pro هست باید با usb به pc متصل کنم ولی کارت رو روشن نکنم بعدش درایور رو نصب کنم و بعد از اینکه تمام شد کارت صدا رو روشن کنم تا بشناستش

شما اینجوری امتحان کنید

فقط از این مطمئن باشین که تمام درایور ها مربوط به کارت رو قبلش پاک کرده باشین و دوباره از راهی که من گفتم استفاده کنید

بارگذاری...