مشکلی عجیب در Nexus 2.2

شروع موضوع توسط aryagio ‏10/12/14 در انجمن بخش ( VSTi ( Soft Synth

تاپیک مشکلی عجیب در Nexus 2.2 تالار بخش ( VSTi ( Soft Synth در persian-music.org.

1. aryagio

aryagio عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت دوستان
    من هاردم رو تازه عوض کردم یه چند ماهی میشه
    همه پلاگین ها درست تو پوشه vstplugins کار میکنن به جز نکسوز
    مشکل هم اینجاست که لایسنسر و ... بانک ها همه درست نصب شدن . ولی هیچ صدایی رو موقع سرچ پیدا نمیکنه . جالب اینه وقتی تو درایو C و Program files باشه بالا میاد . اما هر جایی به جز این آدرس لود نمیشه .
    تو تمام برنامه ها من پوشه وی اس تی ها رو به یه آدرس دادم. E:/Vstplugins
    ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن . چون درایو C اغلب با دانلود پر میشه و این 15 گیگ فضا هم خودش کلی هست .
    راستی اینم بگم حتی صداهای پیش فرض و بانک های اصلیش هم بالا نمیاد و فقط یه ساند تست میاد.
    منتظرم .
    تشکر ویژه

آخرین ویرایش: ‏10/12/14
  2. m-a-p

m-a-p عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    سلام و وقت بخیر برادر عزیز... ببین نکسوز یه وی اس تی خاصی هست مثل هایپرسونیک و چند وی اس تی دیگه که یه پوشه ی content داره.... همون nexus content . که شما پریست های نکسوزتون درش میریزید... از یه طرف دیگه یه پوشه میسازید ( مکانش فرق نمیکنه ) تا بانکهاتون رو توش بریزید.. با فرمت nxp .اصولا میگن وقتی یک پوشه رو پیشفرض در یکی از درایوهات تعبیه کردی برای بانکهای نکسوزت نباید تغییرش بدی..... حالا مشکل شما یا از نکسوز کانتنت هست یا اینکه ادرس بانکهاتونو تغییر دادین...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. aryagio

aryagio عضو سایت

امتیازات:
    +10 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مسئله اینجاست من هیچ تغییری نه تو فایل نصبی و نه کانتنت ندادم . فایل ها همونا هستن
    حتی تو لب تابم هم نصب کردم راحت بالا میاد و نیازی به کپی در درایو C نیست ولی تو PC حتما باید تو درایو C باشه
    قبلا اینطوری نبوده با هاردم با اونکه چند بار هارد عوض کردم و همیشه پوشه پلاگین هام این بوده E:/Vstplugins

4. Ariozi

Ariozi عضو سایت

شغل :
    طراح
    امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    سلام دوستان
    بنده مشکل اجرا کردن فایل های پریست رو دارم ، حدود 5 گیگ پریست هست اما نمیدونم چرا همرو اجرا نمیکنه
    1- همه پریست ها تو جای خودشون یعنی پوشه nexus content ذخیره شده
    2 - از طریق لایبرری هم معرفی کردم باز هم تعدادی از اون هارو خوند ما بقی شناسایی نشدن
    مشکل چیه دوستان ؟

5. فردین2

فردین2 عضو سایت

امتیازات:
    +70 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    درود
    یه بار نکسوز رو حذف کنید دوباره نصب کنید ولی کیوبیس یا نرم افزار میزبانتون بسته باشه منم یه مدت این مشکل رو داشتم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    باید یک shortcut از بانک درست کنید . م الان تو استودیو نیستم ، به محض اینکه برم پای سیستم ، حتما نگاه میکنم و مسیر دقیقش رو بهتون میگم ...
    موفق باشید ...

بارگذاری...