آخرین ارسال‌ها

مشکلات سایت

• شروع کننده موضوع Light
  • تاریخ شروع
وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
سلام دوستان گرامی
سرور سایت در 24 ساعت گذشته با مشکلات مختلفی روبرو شد، خوشبختانه اکثر مشکلات برطرف شده
مشغول تعمیر بخش های آسیب دیده دیتابیس هستم به همین دلیل ممکنه در بعضی از صفحه های سایت با پیام database error مواجه بشید
از اینکه صبر می کنید ممنونم

11/4/12
1,603
QOM CITY
سلام.توروخدا مسئولین به دادم برسن.آقا چرا من 1 هفتس هرچی هی تو جستجو یه چیزی رو میزنم اصلا جستجو نمیکنه؟هی enter میزنم اما صفحه ای باز نمیشه و تو همون صفحه ی جستجو میمونه.کمککککککک

qLeph

هنرمند
18/7/10
628
29
تهران
سلام.توروخدا مسئولین به دادم برسن.آقا چرا من 1 هفتس هرچی هی تو جستجو یه چیزی رو میزنم اصلا جستجو نمیکنه؟هی enter میزنم اما صفحه ای باز نمیشه و تو همون صفحه ی جستجو میمونه.کمککککککک
از جستجوگر گوگل استفاده کنید، لینک زیر :
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

11/4/12
1,603
QOM CITY
استاد بخدا از همین طریقم کردم اما نشد.هیچ فرقی نکرد.تو همون صفحه میمونه.انگار که یه refresh کرده باشی صفحه رو.چه کار کنم؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
دوست ِ من جستجوی سایت مشکلی نداره
این عکس رو ببینید همین الان تست کردم

مرورگرتون رو تغییر بدید

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
طبق بررسی که کردم این مشکل فقط با ip های ایران وجود داره، در صورتی که ip شما از ایران نباشه جستجو به درستی کار می کنه
در حال بررسی بیشتر برای پیدا کردن راه حل هستم

11/4/12
1,603
QOM CITY
سلام به اساتید و مدیریت محترم.آقا توروخدا این جستجو رو درست کنید من پدرم در اومد بخدا.کلی سوال دارم اما نمیدونم چیکار کنم.یه مشکل دیگم دارم اینکه میخوام بدونم اگه بخوام ویدئوهای آموزشی قدیمی رو مشاهده کنم چیکار کنم؟ میشه کاریش کرد؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
این مشکل از طرف ما نیست،متاسفانه به همین دلیل درست کردنش هم دست ما نیست
فعلا می تونید از جستجوی داخلی سایت استفاده کنید

در مورد آموزش های تصویری همه آموزش ها در بخش مخصوص وجود داره

قرار نیست قدیمی ها از دسترس خارج بشن
تا این لحظه 471 ویدئو آموزشی در بخش آموزش های تصویری قرار داده شده که همه اونها همیشه قابل دسترسی هستند

M.Y

27/8/12
60
تهران
سلام به همه دوستان یه مشگل اضطراری من یه کاربر معمولی هستم قبلا می تونستم پیغام خصصوصی بدم ولی الان این گزینه دیگه نیستش بعد وقتی روی دریافت شده ها کلیک می کنم یه پیغام می یاد که می گه نمی تونم به این دسترسی داشته باشم بی صبرانه منتظر جواب هستم.

HAMED HAMRAH

عضو سایت
29/8/10
298
رشت
احساس می کنم پیامهای خصوصی من رو کسی نمی بینه چون یه خورده غیر معموله مدتیه کسی به پیام های خصوصی من جواب نمی ده ممکنه این طوری باشه؟ نمونش پیام من برای خرید آرشیو سایته که مدتهاست بی پاسخ مونده!!!!!!!!!!!!!!!!

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
سلام به همه دوستان یه مشگل اضطراری من یه کاربر معمولی هستم قبلا می تونستم پیغام خصصوصی بدم ولی الان این گزینه دیگه نیستش بعد وقتی روی دریافت شده ها کلیک می کنم یه پیغام می یاد که می گه نمی تونم به این دسترسی داشته باشم بی صبرانه منتظر جواب هستم.
سیستم پیام خصوصی بعد از 3 پست فعال میشه

احساس می کنم پیامهای خصوصی من رو کسی نمی بینه چون یه خورده غیر معموله مدتیه کسی به پیام های خصوصی من جواب نمی ده ممکنه این طوری باشه؟ نمونش پیام من برای خرید آرشیو سایته که مدتهاست بی پاسخ مونده!!!!!!!!!!!!!!!!
سیستم پیام های خصوصی مشکلی نداره
من چند روزی هست که جواب اکثر پیام هارو ندادم فروشگاه رو هم بعد از ظهر اعلام می کنم در تاپیکش که تعطیله متاسفانه فعلا فرصت رسیدگی ندارم

M.Y

27/8/12
60
تهران
ممنونم

- - - - - - - - - -

آقا یونس منظورت اینه که فروشگاه تعطیله؟

- - - - - - - - - -

دوستان اگه زحمت نیست آدرس فروشگاه رو بزارید.ممنون

3/12/10
844
Tehran
سلام و خسته نباشید . من مدت طولانی هست که نمیتونم از سرور سایت عکس آپلود کنم و با ارور مواجه میشم . مشکل از چی میتونه باشه ؟

28/8/12
1,539
سلام من میخوام عضو vip بشم لینک بانک خرابه

- - - - - - - - - -

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
سلام و خسته نباشید . من مدت طولانی هست که نمیتونم از سرور سایت عکس آپلود کنم و با ارور مواجه میشم . مشکل از چی میتونه باشه ؟
سلام
دقیقا چه پیامی میده؟
منظورتون از طریق upload center هست؟

- - - - - - - - - -

این مشکل به خاطر تعطیلات چند روز اخیر بوده که تراکنش ها انجام نمی شده
در حال حاضر مشکلی وجود نداره

3/12/10
844
Tehran
من چون نمیتونستم از طریق سایت عکس آپلود کنم مجبور شد از ارور Print Screen بگیرم و تو یه سایت دیگه آپلود کنم . ارور موجود هم از این قراره :

ممنون

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,108
32
اهواز
من چون نمیتونستم از طریق سایت عکس آپلود کنم مجبور شد از ارور Print Screen بگیرم و تو یه سایت دیگه آپلود کنم . ارور موجود هم از این قراره :

ممنون
برای Upload فایل بهتره که از Upload center سایت استفاده کنید

( نیاز به عضویت داره و قبل از Upload حتما باید لاگین کنید تا آپلود انجام بشه)

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
بالا