مشکلاتی در رابطه با اف ال استدیو

شروع موضوع توسط persisband ‏24/6/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک مشکلاتی در رابطه با اف ال استدیو تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. persisband

persisband عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    سلام به دوستان هنرمند!!!!من با اف ال کار میکنم و تقریبا هیچ مشکلی ندارم!!!فقط 2چیز مهم که واقا داره منو اذیت میکنه!!!!1.چه طوری میشه با اف ال استدیو رکورد بگیری ولی در حین خوندن خواننده صدای خودش و با هدفن نشنوه؟کارت صدا تاپکو usb هست!!!حتی من قسمت help اف ال رو خوندم ولی متوجه نشدم!!!!2. من قبلا وقتی با ارگ یه ملودی میزدم مجبور بودم ظبط کنم بعد بیارم رو پروژه!!!دوستان روشن میگم که: من ارگ موکو 1000 دارم و با کابل usb به سیستم وسل میشه ولی وقتی تو افل میخوام نتی رو اجرا کنم اذیت میکنه !!!!من مثلا کلید ارگ رو 7ثانیه نگه میدارم بعد 5 ثانیه دوباره همون کلید رو 2 ثانیه نگه میدارم اما اف ال همه رو پشت سر هم و کوتاه میچینه حتی من کلید های ارگ و نگه میدارم ولی اف ال به اندازه ای که میخوام نت و نمیکشه واقا چرا؟ممنون میشم اگه کمک کنید!!!!

2. reza70

reza70 عضو سایت

امتیازات:
    +258 / 0 / -1
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوست عزيز سلام ...

فكر كنم اينجا جاي مناسبي نيست كه شما سوالتون رو طرح كرديد ..

اگه سوالي در زمينه مشكلات اف و ... داريد مي تونيد توي تالار مربوطه بژرسيد و با گشت و گذار در تالار مربوطه به جواب سوالتون برسيد از مديران خواهشمندم كه تاپيك رو به بخش مربطه انتقال بدن ..
    ممنون
    https://www.persian-music.org/4263-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D9%81-%D8%A7%D9%84-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%88%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%B1%D9%81%D8%B9-%D8%A7%D8%B4%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D9%88-%D8%B3%D8%A6%D9%88%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%AA.html

3. m3y30

m3y30 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
  4. persisband

persisband عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, nuendo
    دوست من اون تالاری که شما گفتی رو قبلا دیدم  مشکلم هم با پیانو رول حل شد فقط الان میخوام بدونم  چه جوری باید رکورد بگیرم که خواننده وقتی میخونه همزمان صدای خودش و از هدفن نشنوه  فقط اهنگ پخش بشه بعد صدا هم فقط ظبط بشه 

5. m3y30

m3y30 عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    راه های زیادی وجود داره
    ااون بر میگرده به تجربه شما و نحوه کار شما
    توی اف ال چند روش ریکورد وجود داره
    اگه روی ریکورد کلیک کنید متوجه میشین
    یکی از راها که صدای خواننده شنیده نشه اینه که اهنگ رو پلی کنین و توی میکسر اف ال توی یه لاین خالی ادیشن رو باز کنین و ریکورد رو جدا از اهنگ انجام بدین.
    میتونین ولومشو تا ته بخوابونین
    دیگه صدای خودتونو نمیشنوین ولی صدای موزیک رو میشنوین.
    بعد از ضبط موزیک و وکال خالی رو با هم میکس میکنین
    اگه متوجه نشدین بگین تا اموزش تصویری بزارم

بارگذاری...