مشورت در مورد کسب و کار در زمینه ی موسیقی

شروع موضوع توسط MOHAMMAD ADHAMI ‏6/5/13 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک مشورت در مورد کسب و کار در زمینه ی موسیقی تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    سلام.نمیدونم این سوال تکراریه یا نه.اما یه جورایی مربوط به خودم چون میشه میخواستم اساتید واقعا کمکم کنن.راستش من چون در شهر قم هستم و خیلی خووب میدونید که چقدر سخته موسیقی کار کردن تو این شهر با محدودیت ها و اینکه واقعا فرهنگ مردمش طوری هست که زیاد به هنر مخصوصا موسیقی اهمیت نمیدن.گاهی حتی مسخره هم میکنن.میخواستم بدونم منی که تک و تنها هستم باید چیکار کنم؟چطوری خودم رو به پایتخت وصل کنم؟چطوری شناخته بشم؟>آخه میدونید من وضعیت مالیلمم زیاد خوب نیست.دل خوشیم فعلا به اینه که حد اقل بتونم خرجم و یکم از موسیقی به دست بیارم در کنار دانشی که دارم کسب میکنم.از طرفه خانواده هم تحت فشار هستم که آیندت و خراب نکن و این حرفا.من واقعا بدونه موسیقی نمیتونم زندگی کنم.میخوام واسه خودم مستقل بشم و از این راه به جاهایی برسم و به همه ثابت کنم که میتونم.فقط میگم میخوام یه کسب درآمدی هم کنارش داشته باشم که فعلا تا مجردم کم کم بچرخه.فقط نمیدونم چیکار کنم.بخدا دارم کلافه میشم.کاش درک کنید چی میگم.اوضاع سختی دارم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. vicente

vicente عضو سایت

امتیازات:
    +12 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo
    توی ایران هنر هنـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــوز خیلی مونده تا حرفه ای بشه یعنی یه هنرمند واقعی از لحاظ مالی احساس امنیت نمی کنه ! پس یه حاشیه در آمد دیگه برای خودتون بزارید بعد موزیکتون پیشرفت بدید!
    اون تعداد خواننده و نوازنده که الان بجایی رسیدن بجز یه عده که با ظاهر و پول اومدن بالا بقیه واقعا زحمت کشیدن شاید 10 یا 15 سال مستمر
    بعضی هم مثل خواننده ح.ع شانس اوردن و معروف شدن الکی
    ولی امید داشته باش درست میشه !

3. MOHAMMAD ADHAMI

MOHAMMAD ADHAMI عضو سایت

امتیازات:
    +328 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition
    آخه من کاری جز موسیقی بلد نیستم.بالاخره باید کاری که انجام میدم علاقه هم توش باشه تا بتونم پیرفت کنم و خسته نشم.حالا من توقع در آمد زیاد ندارم اما بالاخره یجوری با 2 نفر آشنا بشم که براشون ترانه بنویسم یا آهنگ بسازم و برم بالاتر.به نظرتون من چیکار کنم؟

بارگذاری...