1. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  2. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

مشورت در مورد کارت صدا tascam us 366

شروع موضوع توسط makmusic ‏30/8/15 در انجمن مباحث عمومی کارت صدا

تاپیک مشورت در مورد کارت صدا tascam us 366 تالار مباحث عمومی کارت صدا در persian-music.org.

1. makmusic

makmusic

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    دوستان سلام
    من میخوام کارت صدا جدید بگیرم. تو کارت صدا هایی که بهم معرفی کردن و گشتم و پیدا کردم کارت صدای tascam us 366 رو مناسب دیدم با توجه به امکاناتی که ازش میخواستم نرخ نمونه برداری 192/24 و پردازنده داخلی. اما تاحالا جایی ندیدمش و خودمم باهاش کار نکردم. با توجه به اینکه طراحی ژاپنه و ساخت چین و بقیه کارتای دیگه هم ساخت چینن نظرتون چیه در مورد کیفیتش و جوابدهیش واسه یه پروداکشن و ضبط و میکس خوب و حرفه ای.
    و در مقایسه با
    m-audio m track
    native instrument kompelete 6
    m audio profire 360
    و مدلهای foursrite scarlet که تو تعداد ورودی خروجیشون متفاوتن کدوم بهترن آیا انتخاب خوبی دارم ؟
    آیا کیفیت اسمی 192/ 24 و پردازش داخلیو داره و واقعی هستش این ارقام در عمل ؟
    اسمن میدونم نرخ نمونه برداریش عالیه و داشتن پردازنده داخلی خیلی عالیه ولی رسمن و در عمل میخوام بدونم واقعن اینطور هست؟ کارت صدای قبلیم ام ترک ام آءودیو بوده . پیشنهادتون از بین این کارتها کدومه و نظرتون در مورد انتخابم چیه خصوصن نظر دوستانی که با این کارت صدا کار کردن.
    ملاک مقایسم تعداد ورودی خروجی نیست بلکه نرخ نمونه برداری و داشتن دی پی اس (dps) و کلن کیفیت خوب پروداکشن و ضبطه. و البته همخونی با اسپیکر مانیتورینگ و مایکم واسه یه ضبط و میکس خوب.
    اسپیکر مانیتورینگم 5 krk rokit هستش
    میکروفن rode nt2-a
    و کیس حرفه ای
    .ممنونم از راهنماییاتون و لطفتون پیشاپیش

2. My studio

My studio عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 1 / -0
    من هیچکدومو استفاده نکردم ولی فکر کنم native instrument kompelete 6
    بهتر باشه تعریفشو زیاد شنیدم

بارگذاری...