مشورت در مورد کارت صدا tascam us 366

شروع موضوع توسط makmusic ‏30/8/15 در انجمن مباحث عمومی کارت صدا

تاپیک مشورت در مورد کارت صدا tascam us 366 تالار مباحث عمومی کارت صدا در persian-music.org.

1. makmusic

makmusic

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    دوستان سلام
    من میخوام کارت صدا جدید بگیرم. تو کارت صدا هایی که بهم معرفی کردن و گشتم و پیدا کردم کارت صدای tascam us 366 رو مناسب دیدم با توجه به امکاناتی که ازش میخواستم نرخ نمونه برداری 192/24 و پردازنده داخلی. اما تاحالا جایی ندیدمش و خودمم باهاش کار نکردم. با توجه به اینکه طراحی ژاپنه و ساخت چین و بقیه کارتای دیگه هم ساخت چینن نظرتون چیه در مورد کیفیتش و جوابدهیش واسه یه پروداکشن و ضبط و میکس خوب و حرفه ای.
    و در مقایسه با
    m-audio m track
    native instrument kompelete 6
    m audio profire 360
    و مدلهای foursrite scarlet که تو تعداد ورودی خروجیشون متفاوتن کدوم بهترن آیا انتخاب خوبی دارم ؟
    آیا کیفیت اسمی 192/ 24 و پردازش داخلیو داره و واقعی هستش این ارقام در عمل ؟
    اسمن میدونم نرخ نمونه برداریش عالیه و داشتن پردازنده داخلی خیلی عالیه ولی رسمن و در عمل میخوام بدونم واقعن اینطور هست؟ کارت صدای قبلیم ام ترک ام آءودیو بوده . پیشنهادتون از بین این کارتها کدومه و نظرتون در مورد انتخابم چیه خصوصن نظر دوستانی که با این کارت صدا کار کردن.
    ملاک مقایسم تعداد ورودی خروجی نیست بلکه نرخ نمونه برداری و داشتن دی پی اس (dps) و کلن کیفیت خوب پروداکشن و ضبطه. و البته همخونی با اسپیکر مانیتورینگ و مایکم واسه یه ضبط و میکس خوب.
    اسپیکر مانیتورینگم 5 krk rokit هستش
    میکروفن rode nt2-a
    و کیس حرفه ای
    .ممنونم از راهنماییاتون و لطفتون پیشاپیش

2. My studio

My studio عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 1 / -0
    من هیچکدومو استفاده نکردم ولی فکر کنم native instrument kompelete 6
    بهتر باشه تعریفشو زیاد شنیدم

بارگذاری...