مشورت درباره ی جایگزینی لپ تاپ با پی سی

شروع موضوع توسط masoodmadadi ‏10/3/13 در انجمن راهنمایی برای خرید قطعات

تاپیک مشورت درباره ی جایگزینی لپ تاپ با پی سی تالار راهنمایی برای خرید قطعات در persian-music.org.

1. masoodmadadi

masoodmadadi عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    سلام دوستان عزیز.یه فکری مدتیه که ذهنمو مشغول کرده و خواستم تو تصمیم گیری نهایی نظر شمارم دخیل کنم.من تازه میخوام با سونار 8.5 شروع به کار آهنگسازی کنم.از اونجایی که دروس این رشته رو خوندم و علاقه زیادی به کارایه ارکسترال دارم,....
    میخواستم بدونم بهتره لپ تاپمو بفروشم و یه پی سی بگیرم یا با همین لپ تاپ کارم راه میفته.
    dell 5520 core i5 2.5GHz up to 3.1GHz
    4GB Ram
    500 H.D.D
    USB3----4 port
    میخواستم بدونم از اونجاییکه تو کار ارکسترال از سازهای بیشتری استفاده میشه تو اکسپورت کردن آهنگ به مشکلب بر نمیخورم؟
    الان این لپ تاپو 1600000 ور میدارن,با پولش پی سی بگیرم چطوره؟

2. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,475 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    دوست ِ من این مورد رو همیشه به همه عزیزان پیشنهاد می کنم، تا وقتی که احساس نیاز نکردید دنبال تغییر سخت افزار نباشید، بخصوص تو این وضعیت بازار
    اول شروع کنید تا بعدا نیازهاتون مشخص که شد می تونید تغییر بدید
    این لپ تاپ برای شروع کار کاملا مناسب هست مطمئن باشید به این زودی نیاز به تغییر ندارید
    خیلی از دوستان در همین سایت با سیستم های ضعیفتر از این لپ تاپ کار می کنن

• خوشم اومد خوشم اومد x 4
  3. M.J1991

M.J1991 عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +417 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    صحبت لایت عزیز کاملا درسته!
    مطمئنا دسکتاپ قدرت بالاتری رو داره واسه این کارها، من خودم هم مونده بودم دسکتاپ بگیرم یا یه لپ تاپ بهتر که رفتم و دسکتاپ گرفتمو واقعا نسبت به کارای قبلیم که روی لپ تاپ بود راحت تر بودم، منم کارم ارکسترال بود و یه موضوع خیلی مهمی که توی کارهای ارکسترال خودشو نشون میده اندازه ی مانیتوره! روی مانیتور 21 و 23 اینچ پی سی آدم خیلی راحت تر تمام لاین ها رو از پیکولو تا کنترباس رو میتونه ببینه! خیلی فرق میکنه!!
    یه مطلب دیگه هم که وجود داره بحث قدرت رم و سی پی یو هست که مسلماََ پی سی دسکتاپ قوی تر میتونه باشه با هزینه ی کمتر! ولی همونجور که لایت عزیز اشاره کرد اگه به راحتی میتونید یه پی سی بگیرید و وضع بازار واستون مهم نیست و اینا این کار رو بکنید ، چون همین سیستم فعلیتون هم چیز طافت فرسایی نیست و جوابگوئه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. masoodmadadi

masoodmadadi عضو سایت

امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    sonar
    ممنون.یه سوال دیگه بین 7 و xp کدوم رو برا کار با سونار توصیه میکنید؟من سونار 8.5 استفاده میکنم که خیلیا میگن ورژن پایینترش بهتره؟!!

- - - - - - - - - -

ممنون.یه سوال دیگه بین 7 و xp کدوم رو برا کار با سونار توصیه میکنید؟من سونار 8.5 استفاده میکنم که خیلیا میگن ورژن پایینترش بهتره؟!!

بارگذاری...