مشكل در نصب Trilian

19/12/09
38
1
8
كاشان
دوستان من به تازگي اين وي اس تي رو خريدم ولي وقتي همه رو داخل سيستم اكستراكت ميكنم ميخوام فايل نصب ويندوز رو بزنم اول كه آيكونش يه حال مربع سادس نميدونم متوجه ميشيد يا نه!
بعد وقتي روي ستاپ كليك ميكنم يه ثانيه يه صفحه dos ويندوز يه لحظه باز ميشه و بسته ميشه همين و هيچ اتفاقي نميفته فالامم كامله مطمئنم هيچ ميشكل حجمي نداره الآن بايد چيكار كرد؟

19/12/09
38
1
8
كاشان
ويندوزم ايكس پي سرويس پك 2
آنتي ويروس نود32 هم دارم
الآن بايد چيكار كنم؟
منم با هيچ كدوم از وي اس تي ها تا حالا اين مشكل رو نداشتم همه راحت نصب ميشن به غير از اين

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
موقع نصب آنتی ویروس رو غیر فعال کنید چون بعضی ار کرک ها رو به عنوان تروجان میشناسه
همچنین فایل setup رو به صورت Run As administrator اجرا کنید ببینید نصب میشه یا نه

19/12/09
38
1
8
كاشان
جناب لايت
كركه تريليان رو نميگما
من خوده ستاپ رو ميگم اجرا نميكنه
درضمن به صورت Run As administrator اجرا كنم يعني چي؟ كجا بايد برم؟

از اين Run As administrator طريق خواستم اجرا كنم ولي ميگه پسورد ميخواد در صورتي كه من وقتي كه ويندوز نصب كردم اصلا پسوردي تعيين نكردم الآن بايد چيكار كرد؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
اگر پسورد مشحص نکردید کافی هست که فقط username رو بنویسید administrator
شما برای احتیاط موقع نصب آنتی ویروس رو غیر فعال کنید

19/12/09
38
1
8
كاشان
آقا ميگم كه وقتي اجرا ميكنم مينويسه پسورد وارد كنيد ولي من خودم ويندوز نصب كردم ميدونم پسورد ندادم
حالا چرا بايد اينكار رو كرد؟ من اينهمه وي اس تي نصب كردم تا حالا اين مشكل و نداشته فقط اين يكي اين مشكل رو داره؟

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,200
8,541
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
کادر پسورد همیشه هست
شما اگر موقع نصب پسورد تعیین نکرده باشید در حال حاضر یک یوزر به نام administrator دارید که بدون پسورد می تونه از سیستم استفاده کنه برای تست این مورد کافیه همین الان Switch user رو بزنید و در کادر name فقط بنویسید administrator و login کنید _ کادر پسورد رو خالی بگذارید )
این مورد رو برای این گفتم که بعضی از تغییرات در ویندوز نیازمند داشتن دسترسی administrator هست
و چون شما نوشتید که پنجره cmd باز میشه حدسم همین مورد هست

من این پلاگین رو تست نکردم که دقیقا بتونم بگم مشکل چی هست

19/12/09
38
1
8
كاشان
آقا سويچ رو زدم ولي مينويسه خوده همين يوزر ادمينستتور هست
الآن بايد چيكار كرد؟ من ميخوام تريليان رو نصب كنم ببينم چيه كه انقدر ازش تعريف ميكنن

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
مطمئنی که Package سالمه و کامل Extract شده؟ چون من هنوز خودم نصب نکردم اما برای یکی از دوستام بدون هیچ مشکلی نصب شد ، و اینم بهم بگو که خود فروشنده Pack کرده بود این محصول یا دقیقا همون فایلاییه که دانلود شده ، چون جدیدا بعضی از فروشنده ها بعد از دانلود خودشون Pack میکنن کارو و ستاپ خودشونو میسازن که بسیار مشکل داره....

19/12/09
38
1
8
كاشان
اولا عذر ميخوام جناب لايت كه پشت سره هم پيام دادم
دوم لوناتيك عزيز داداش بله فروشنده خودش اجرا كرده سالمه دقيقا همين بوده نه كاري باهاش نكرده
مشكل فكر ميكنيد از چي باشه؟
هيچ كدوم شما دوستان اينو خودتون نصب نكرديد روي سيستمتون؟
آخه من همه چي تقريبا نصب كردم اين يه دونه نصب نميشه فقط

19/12/09
38
1
8
كاشان
درضمن من خودم اكستراكت كردم يه سري فايل زيپ بود با rar اكستراكت كردم به صورت 5 تا فايل زيپ ديوي در اومد يعني شماره بندي دي وي دي1 تا 5 داره اونا رو باز اكستراكت كردم ديويدي يكش 2.31 گيگ هست كه فايله ستاپش اجرا نميشه تا بقيه رو اجرا كنم

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
عزیزم اون 5 تا dvd فایل ایمیج شما یا باید رایتش کنی که با توجه به اینکه DVD9 هست بهتره نکنی اینکارو اما شما باید یه برنامه ی شبیه ساز درایو مجازی نصب کنی مثل Alcohol120% یا Ultra ISO که یک یا 2 درایو مجازی به سیستمت اضافه بشه اونوقت این DVD image هارو توی اون درایو ها Mount کنی و از اونجا اجرا کنی چون ساختار این ستاپ ها جوریه که باید حتما از رو دیویدی اجرا شه و شرکت کرک کننده برای همین بصورت ایمیج ارائه میده ... اینکارو بکن نتیجشو اینجا بنویس چون من به همین ترتیب نسبش کردم

19/12/09
38
1
8
كاشان
مشكل در باز شدن ستاپ حل شد دمتون گرم اينجوريشو ديگه نديده بوديم
ولي الآن كه دارم نصب ميكنم فايلا رو ميره توي پوشه steam كه واسه وي اس تي اسپكترا سونيك هست نصب ميكنه اون درايو هم جا نداره واسه همين ارور ميده الآن بايد چيكار كرد؟

آقا اون مشكلم حل شد پوشه اصلي steam اومينسفر رو بردم توي يه درايو با حجم بالاتر

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:

mili1

عضو سایت
20/9/11
178
34
28
شیرااا...ز
سلام به دوستان پرشین سینگری
یه سوال دارم که سوال دوست عزیز pashiz_quntum هم هست

Omnisphere رو نصب کردم تو پوشه C:\program files\Spectrasonics یه shortcut به اسم STEAM دارم

الان میخوام Trilian رو بریزم و اون هم نیاز به یه shortcut به اسم STEAM داره توی همون آدرس و این ممکن نیست چون اسم هر دو فایل یکی هست

من چیکار کنم؟اگه بخوام Atmosphere رو هم نصب کنم احتمالا همین مشکل رو دارم

راهنماییم کنید باور کنید بدجور گیر کردم

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
بانک های صدای اتمسفر STEAM نداره . اتمسفر دیتا داره . اون Shortcut هم پاک کنید و اجازه بدید که هر دو STEAMها روی هم ریخته بشن . مشکلی به وجود نمیاد

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
سلام به دوستان پرشین سینگری
یه سوال دارم که سوال دوست عزیز pashiz_quntum هم هست

Omnisphere رو نصب کردم تو پوشه C:\program files\Spectrasonics یه shortcut به اسم STEAM دارم

الان میخوام Trilian رو بریزم و اون هم نیاز به یه shortcut به اسم STEAM داره توی همون آدرس و این ممکن نیست چون اسم هر دو فایل یکی هست

من چیکار کنم؟اگه بخوام Atmosphere رو هم نصب کنم احتمالا همین مشکل رو دارم

راهنماییم کنید باور کنید بدجور گیر کردم
بارها خدمت دوستان توی پستهای مختلف عرض کردم بانکهای دو محصول Omisphere و Trilian باید دریک فولدر Steam نصب بشه اینو خود کمپانی سازنده هم میگه در غیر این صورت بانکهای یکی ازین دو لود نمیشه ...