مشكل با kontakt 4

با سلام
بنده يك لايبرري خريداري كردم براي سازهاي ايراني كه گفتند با برنامه كنتاكت قابل اجراست
كل پوشه لايبرري را در يكي از درايوهاي هاردم كپي كردم و از بخش add library آدرس همان پوشه را دادم اما متاسفانه پيام مي ده كه no library fond به نظر شما دليلش چي مي تونه باشه با توجه به اين كه امروز لايبرري pree base را در همان درايو و كنار همان پوشه كپي كردم و برنامه به راحتي آن را شناخت !
متشكرم

rmx_mohsen

عضو سایت
13/1/10
120
70
28
تهران
با سلا م من از (kontakt player2 (ethno word4 که ساز مورد نظرم می خوام لود کنم این error میده there was an error trying to acquire a license for this path!error message: your serial number is incorrect.please run the service center to enter the correct serial number ممنون میشم اگر دوستان مرا راهنمایی کنن با تشکر

Psymfonius

هنرمند ارشد
Gold User
30/8/09
589
374
63
شیراز
با سلا م من از (kontakt player2 (ethno word4 که ساز مورد نظرم می خوام لود کنم این error میده there was an error trying to acquire a license for this path!error message: your serial number is incorrect.please run the service center to enter the correct serial number ممنون میشم اگر دوستان مرا راهنمایی کنن با تشکر
این پیغام مربوط وارد کردن اشتباه سریال نامبر و یا مشکل کرک میتونه باشه.
پیشنهاد میکنم از نسخه 4 استفاده کنید که خیلی نسبت به نسخه های قبل بهتر شده هم از لحاظ مدیریت حافظه و هم پردازش.من خودم symphobia و Strom drum رو بانسخه 4 کانتکت اجرا میکنم و تا حالا به هیچ مشکلی بر نخوردم.با سمپلهای دیگه هم فکر نکم مشکلی داشته باشه.
نسخه 4 میتونید از تاپیک زیر دانلود کنید:

https://www.persian-music.org/showthread.php?t=1604&highlight=kontakt

23/2/11
77
8
8
28
کرمان
من هم مشکل این دوستمون رو دارم با kontakt 4 کار میکنم.چند بار هم servis center رو نصب کردم ولی باز هم ارور میده.ممنون میشم کمکم کنید

18/1/11
232
93
28
تهران
سلام٬
یک مشکل عجیبی که دارم اینه که گاهی صدایی رو لود می کنم٬وقتی نتش رو رو پیانو مینویسم یا با خود کیبورد کامپیوتر میزنم صدا پخش میشه٬اما وقتی با میدی کنترل میزنم صدا نداره!
بعضیهاش رو هم که صدا ندارن وقتی صدا رو لود می کنم از قسمت Options در بالا سمت راست عکس یک آچار هست اون رو میزنم و بعد Midi default رو میزارم رو onni درست میشه٬اما همشون نه !
کانتکت من ۴.۱٬ کارت صدام M-Audio Fast Track Pro و میدی کنترلمم هم کیبورد GEM WK2 SE

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
باید کیبوردتون تنظیماتی داشته باشه که میدی دیتا کانال 1 رو سند کنه نه کانالهای دیگه الان احتمالا کیبورد شما از کانال دیگه ای بغیر از کانال 1 داره سند میکنه

27/11/11
7
0
0
تهران
دوستان من کانکت 5 رو دیروز خریداری کردم زمانی که لایبری رو میزنم و اون پوشه رو در add libery که هست رو انتخاب میکنم مثال Scarbee Funk Guitarist نمیشناسه و میگه no liibery میشه راهنماییم بکنید. ضمنا با fl 10 کار میکنم

M.J1991

هنرمند
عضو سایت
21/12/11
402
439
63
Delft - The Netherlands
سلام دوستان..من کانتکت 4.0.2 رو نصب کردم.حالا نمیدونم چجوری اکتیو کنمش چون میگه دموئه و نمیذاره هیچی لود کنم:smile (49): بعد یه سری از VSTهامو که از eastwest هست رو میشناسه(البته نمیذاره باهاشون کار کنم میگه اکتیو کن) ولی یه سری رو که از BigFishAudio هست رو اصن کلا نمیفهمه!(با اینکه تو سایت bigfishaudio گفته که با kontakt3 اجرا میشه)

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
دوست عزیز شما که کانتکت رو گرفتی چرا آخرین ورژنش رو نگرفتی ؟ توی سایت هم موجوده ورژن 5.0.1 رو بگیر نصب کن هیچکد.م ازین مشکلات رو نخواهی داشت .

M.J1991

هنرمند
عضو سایت
21/12/11
402
439
63
Delft - The Netherlands
مرسی!ولی Kontakt5 رو خریدم فکر میکنم یه فایلش مشکل داره چون ارور میده میگه Can not install since find the full version of Kontakt5...فک کنم یه فایلی توش کمه! این لینک ها هم که شما گذاشته بودید تست کردم ولی با سایتاش مشکل دارم بیشترشو که فیلتر کردن VPN ندارم الان..بقیه شم باید رجیسترش باشی تا قابلیت Pause داشته باشه،اگه لینکی دارید که راحت تر باشه دانلودش ممنون میشم:smile (35):

ميشه كرك كنتاك 5 رو جداگونه بزاريد

من اين كنتاك 5 رو از سايت خودش دانلود كردم كه به صورت دمو هست آيا در دمو كمو كسري چيزي داره كه در اصلي نداره

يا با كرك كردن ميشه مثل همون اصلش؟ و مشكلي نداره

خداييش خيلي به پاسختون و همچنين به اين كرك نياز دارم اگر ميشه پاسخ بديد

ميدونم اين ماجراي بسته شدن سايت ديگه حال و حوصله واسه هيچكس نزاشته

ولي ممنون ميشم

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
دوست عزیز کانتکت 5 pre cracked هست و کرک جداگانه نداره باید پکیج رو دانلود کنید و نصب کنید خودش unlock هست

M19

هنرمند
6/4/10
363
279
63
31
تهران
سلام دوستان. من کنتاکت 4 رو نصب کردم با اینکه dllهاش هم کپی می کنم تو vst plugin ولی تو کیوبیس نمیاد. stand alone اجرا میشه.

Ramin 69

عضو سایت
22/6/10
200
27
28
تهران
سلام دوستان..من وقتی میخوام اینسترومنتهای ethno world 5 رو تو کانتکت لود کنم این ارور رو میده
2012-04-01_112946.png
ورژن کانتکتمم 5.0.1 هست که از همین سایت دانلود کردم..در ضمن ethno world هم من دانلود کردم نه فایل اینستالی داشت نه کرکی
حالا نمیدونم مشکل از کانتکته یا ethno world.. ممنون میشم اگه کسی راهنمایی کنه