مشاوره پیانو بین دو مدل

شروع موضوع توسط mobin-Pianno ‏9/5/15 در انجمن پیانو

تاپیک مشاوره پیانو بین دو مدل تالار پیانو در persian-music.org.

1. mobin-Pianno

mobin-Pianno عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    سلام دوستان من میخام پیانو دیجیتال بخرم بین دو مدل korg lp380 و yamaha clp 535 موندم از چند نفری پرسیدم گفتند کرگ بهتره حالا نظر دوستان چیه کسی کار کرده نظرشو بگه ممنون...

2. MasoudYazdi

MasoudYazdi عضو سایت

امتیازات:
    +69 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton, studio_one
    درود . هیچ چیز قطعی نیست . باید تاچ پیانو رو تست کنید تا دستگاه دلخواهتون رو پیدا کنید . من هم یاماها clp داشتم و الان هم korg دارم . clp کلاویه هاش سنگین و بسیار واقعیه و korg هم مزایای خودش رو توی نوازندگی داره .
    پیروز باشید.

3. mobin-Pianno

mobin-Pianno عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    ممنون دوست عزیز میشه فرق یا مزایا مهم و اصلی برای انختاب این دو مدل پیانو بگید من واقا گیج شدم میخام تا هفته دیگه پیانو بخرم هنوز بین clp yamaha با korg lp380 موندم لطفا راهنمایی کنید

4. امیر باران

امیر باران عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    مبین جان چند تا راهنمایی دارم که شاید به دردت بخوره چون خودم چند سال پیش با کلی تحقیق خریدم: 1- این که کلا پیانو های korg صدای بیس تری دارن یعنی حجم باسشون نسبت به بقیه بیشتره که این کاملا سلیقه ای هست
    2-پیانو های yamaha دارای صدای شفاف تر و به اصطلاح تیز تری هستن. باید ببینی کدوم صدا به دل خودت میشینه
    3-این جور که من از فروشنده ها شنیدم نمد پشت کلاویه های yamaha بعد از یه مدت افت میکنه و کلاویه ها حالت نامتوازنی می گیرن البته این چیزیه که من شنیدم.
    4- در رابطه با پیانو های dynatone هم تحقیق کن من خودم بعد از کلی تحقیق اینو گرفتم و خیلی راضیم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. mobin-Pianno

mobin-Pianno عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 1 / -0
    کسی با پیانو کاوایی کار کرده؟

بارگذاری...