مشاوره و سوالاتی پیرامون خرید و یادگیری سه تار

شروع موضوع توسط Farhad76 ‏6/11/15 در انجمن تار و سه تار

تاپیک مشاوره و سوالاتی پیرامون خرید و یادگیری سه تار تالار تار و سه تار در persian-music.org.

1. Farhad76

Farhad76 عضو سایت

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +232 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    درود و عرض ادب خدمت استاتید و دوستان عزیزم،،
    بنده مددتی هست که عشق سه تار به سرم زده،،ینی خب راستش دوست دارم چن تا ساز مشتی رو یاد بگیرم
    که سه تارم گذاشتم جزشون،که امیدوارم انتخاب درستی کرده باشم،،خب بگذریم یه سری سوالات در این مورد دارم که اگر عزیزان راهنمایی بفرمایید ممنون میشم
    اول اینکه:یه سه تار خوب در حدود 100-150 داریم یا نه؟؟چیز خیلی شاخی نمیخوام یه چیز خوب واسه شروع نه خیلی گاد باشه نه خیلی ضعیف(لطفا به همراه برند و مدل معرفی کنید)
    دوم اینکه:به طور معمول چقدر طول میشکه تا یاد گرفت،،با موسیقی اشنایی دارم و الحمدالله استعدادمم بدک نیست!!
    سوم اینکه:تمریناتش چطوره ؟؟ساده تر از یه سازی مثه گیتاره؟؟؟
    چهارممم اینکه:این ساز یه ساز ملودیک هست دیگه درسته؟؟؟

پیشاپیش با تشکر و عرض معذرت بابت این همه سوال
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏13/11/15, تاریخ ارسال پست اول: ‏6/11/15 ---
    عایا کسی نیست مرا یاری کند؟؟
    عایا؟؟:frown:

2. ali salmanpoor

ali salmanpoor عضو سایت

شغل :
    مدرس موسیقی
    امتیازات:
    +100 / 1 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    بله ساز با همچین قیمتی وجود داره اما فقط برای یاد گرفتن اصول اولیه به دردتون میخوره.دارای هیچ ظرافتی در صدا و ساخت نیست طبیعتا. با این قیمت نمیشه سازی پیدا کرد که همه جاش خوب بخونه. منظور پایین دسته بالا دسته سیم دوم و بم...

بستگی به استعداد هنر جو داره که الحمد الله فرمودید استعدادتون بد نیست.
    اتودهای مختلفی داره. هر استاد مکتب خاص خودشو داره و طبیعتا شیوه نواختن منحصر به فرد خوش.کتابهای زیادی هم تالیف کردن اساتید مختلف. باید دید شما از چه سبک نواختن سه تار خوشتون میاد و دنبال همون شیوه برید و کتابها و کسایی که آموزش میدن رو پیدا کنید و بهرهمند شید.

این ساز سازی کاملا ملودیک و نقش تکنوازی رو ایفا میکنه.در صورتی که ردیف رو بلد باشید و بتونید باهاش بداهه پردازی کنید... و در ادامه پرسش قبلتون آموزش این ساز از هیچ سازی ساده تر نیست .در واقع هر ساز مشکلات خاص خودشو داره.

• آموزنده آموزنده x 1
بارگذاری...