مشاوره در مورد شروع گیتار اکوستیک

شروع موضوع توسط s.alifarrokh ‏3/5/15 در انجمن گیتار

تاپیک مشاوره در مورد شروع گیتار اکوستیک تالار گیتار در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. s.alifarrokh

s.alifarrokh

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام خسته نباشید
    چند تا سوال دارم در مورد شروع گیتار اکوستیک
    - برای شروع چه گیتاری رو برای خرید پیشنهاد میکنید؟در حد چهارصد تومن
    - برای تست سازی که خریداری میکنم و اطمینان از سالمی و داشتن صدای خوب چیکار باید بکنم؟
    - من قضد دارم ابتدا گیتار رو توی خونه شروع کنم واسه همین میخواستم بدونم از روی چه کتاب های و منابعی شروع کنم بهتره؟ (البته چند تا از اقوام هستن و میتونم در مواقعی که به اشکال برخوردم برم پیششون)
    ممنون از دوستان

2. s.alifarrokh

s.alifarrokh

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    دوستان میشه منو راهنمایی کنید!!

3. Old Shank

Old Shank عضو سایت

امتیازات:
    +653 / 0 / -0
    با سلام.
    برای شروع آکوستیک پیشنهاد میکنم که مقداری بودجه رو بالا ببرید.
    توی این محدوده چندتایی مدل از یاماها هستن که من خوب نمیشناسم. امیدوارم دوستان دیگه کمک کنن برای مدل.

برای تست ساز باز پیشنهاد میکنم یک نوازنده با خودتون ببرید. در صورتی که خودتون تست میکنید .
    ساز زدگی و ترک نداشته باشه. دسته ی ساز تاب نداشته باشه (که البته تشخیصش راحت نیست) . همهی سیم ها رو روی تمام فرت ها تست کنید که صدای گز شدید نداشته باشه ساز. حتما پشت بدنه رو نگاه کنید و مطمئن بشید کامل سالمه.
    یک تستی هم گاهی بعضی ایرادا رو مشخص میکنه. سیم 6 رو با شدت نسبتا زیاد بزنید و خوب به صدای ساز گوش کنید. باید خالص باشه و ویز ویز نکنه.

پیشنهاد میکنم حتما استاد داشته باشید چون گاهی یه اشتباه توی دست ایجاد میشه و عادت میشه. بعد برطرف کردنش دردسره!
    برای منابع فکر میکنم بهتره که از کتاب progressive guitar method vol1 شروع کنید و کم کم برای یادگیری آکورد ها و لید میتونید کتاب های دیگه ای رو راحت تر انتخاب کنید.
    برای شروع کار مقداری سختی میکشید نسبت به شروع با استاد. بنده و دیگر دوستان این سایت میتونیم کمک کنیم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...