آخرین ارسال‌ها

مشاوره خرید گیتار اکوستیک | Rock & Country

• شروع کننده موضوع qLeph
  • تاریخ شروع
26/1/17
2
22
سلام دوستان به نظرتون بین این 2 تا گیتار کدوم بهترن برای سبک راک
IBANEZ V50NJP NT Package
Yamaha F310

یا اگه چیز دیگه ای تو این رنج قیمت (600) هست ممنون میشم معرفی کنید .
[doublepost=1490502448,1490404758][/doublepost]ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.

Les_paul

مدیر تالار گیتار
تیم مدیریت
مدیر تالار
12/8/10
1,247
27
تهران
سلام دوستان به نظرتون بین این 2 تا گیتار کدوم بهترن برای سبک راک
IBANEZ V50NJP NT Package
Yamaha F310

یا اگه چیز دیگه ای تو این رنج قیمت (600) هست ممنون میشم معرفی کنید .
[doublepost=1490502448,1490404758][/doublepost]ممنون میشم یکی راهنمایی کنه.
درود
خیلی با هم تفاوت ندارن اما من شخصا رنگ صدای یاماها رو میپسندم.

8/4/17
1
20
با سلام خدمت همه ی دوستان گرامی،
من به دنبال گیتار اکوستیک هستم اما نمیدونم چه مدلی را خریداری کنم،خیلی ها بهم Ibanez رو پیشنهاد کردن و گفتن که گیتاری رو که میخوای میتوانی از بین گیتار های اکوستیک Ibanez پیدا کنی،منم در سایت ها بعضی از گیتار ها را مشاهده کردم و بعضیاش با توضیحاتی که دربارشون شنیدم به دلم نشست،حالا میخوام از بین مدل های زیر یکی رو انتخاب کنم و میخوام اونی رو که طنین دلنواز تر و حجم صدای بیشتری داره رو بهم معرفی کنید،
Ibanez Ew50 cbe
EW35 ABE NT,,
Ew50 SME ,,
AEW40 CD,,
اگه برند و مدل های بهتری از مدل هایی که نام بردم هست بگید لطفا در ضمن کاتووی باشه تا 2/5 میلیون می تونم هزینه کنم،ممنون میشم ازتون اگه پاسخم را بدهید.
[doublepost=1491774384,1491681137][/doublepost]لطفا جواب بدید

سلام.روز خوبی داشته باشین.من بین دو انتخاب موندم.لطفا راهنمایی کنید.متن پایین نظر یکی از بچه هاس.بنظر شما درسته؟؟؟
گیتار cd-60 جز پر فروش ترین گیتار های اکوستیک برای افراد مبتدیه ولی متاسفانه به دلیل قیمت بالا با توجه به مواد سازنده ارزش خرید بالایی نداره در این رنج قیمت یاماها fg800 که باز از پرفروش ترین گیتار های اکوستیک در جهانه انتخاب معقول تریه و قیمتش هم 200 تومان از این گیتار گرون تره با این تفاوت که صفحه رویی گیتار yamaha fg800 از صنوبر یکپارچست اما cd-60 اینطور نیست
صفحه ی کناری و پشتی این گیتار هم از جنس ماهون لمینیت هست.
من صدای این دو برند تو سایت خارجی گوش کردم.خیلی با هم فرق داشت و cd60 خیلی شفافتره صداش.بنظر شما سایت معتبره؟؟؟
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

[doublepost=1492405299,1492405255][/doublepost]سلام.روز خوبی داشته باشین.من بین دو انتخاب موندم.لطفا راهنمایی کنید.متن پایین نظر یکی از بچه هاس.بنظر شما درسته؟؟؟
""گیتار cd-60 جز پر فروش ترین گیتار های اکوستیک برای افراد مبتدیه ولی متاسفانه به دلیل قیمت بالا با توجه به مواد سازنده ارزش خرید بالایی نداره در این رنج قیمت یاماها fg800 که باز از پرفروش ترین گیتار های اکوستیک در جهانه انتخاب معقول تریه و قیمتش هم 200 تومان از این گیتار گرون تره با این تفاوت که صفحه رویی گیتار yamaha fg800 از صنوبر یکپارچست اما cd-60 اینطور نیست
صفحه ی کناری و پشتی این گیتار هم از جنس ماهون لمینیت هست.""

من صدای این دو برند تو سایت خارجی گوش کردم.خیلی با هم فرق داشت و cd60 خیلی شفافتره صداش.بنظر شما سایت معتبره؟؟؟

18/4/14
47
45
تهران
سلام دوستان عزیز
میخواستم راهنماییم کنید که یه ساز اکوستیک بخرم که پیکاب دار باشه
رنج قیمتمم نهایت 1 تومنه
فقط این نکترو هم میخوام بدونم تو کدوم برند میشه ساز خوبی پیدا کرد که اذیتت نکنه

30/5/16
4
28
سلام دوستان عزیز
میخواستم راهنماییم کنید که یه ساز اکوستیک بخرم که پیکاب دار باشه
رنج قیمتمم نهایت 1 تومنه
فقط این نکترو هم میخوام بدونم تو کدوم برند میشه ساز خوبی پیدا کرد که اذیتت نکنه
سلام

چه سبکی داری؟ چه لهجه ای دوست داری و شکل ساز آکوستیک بنا به این موارد متفاوته فقط بچه های آکوستیک میدونن چه دنیایی توی این ساز نهفته اس و برعکس کلاسیک، ساز آکوستیک بسیار تنوع صدایی و ساختاری داره

توصیه میشه با این مقدار هزینه از برند آیبانز و کورت ساز تهیه کنی که هم توی بازار اکثرا برای فروش موجود دارن و و هم اینکه مدل های میان رده اش از کیفیت مناسب و قابل قبولی برخوردارن و بین 1.100 تا 1.300 میشه ساز مناسبی خرید

به شخصه و طبق سلیقه شخصی خودم خرید یاماها F370 رو تو این محدوده قیمت پیشنهاد نمیکنم

مراقب باش گول برند های استگ و متفرقه و .... نخوری

و همینطور موقع خرید سریال ساز رو چک کن که ساز دسته دوم بهت نفروشن و ترجیحا ساخت 2016 و یا 2017 باشه پیش میاد که بعضی از فروشنده ها ساز کهنه رو بجای نو میفروشن و حتما از فروشگاه معتبر به صورت حضوری خرید کن

24/1/18
3
20
دنبال یه ساز اکوستیک فلزی حدود رنج 1 تومن میگردم. دومین گیتارمه و نوازندگیم در حد متوسط هست. دنبال یه گیتار ترجیحا solid top میگردم. صداش هم بیشتر دوست دارم روبه روشنی بزنه. پیک آپ هم نمی خوام. سبک هم ایندی و فولک راک.
به نظرتون Yamaha Cg800 خوبه یا باید برم سراغ برند های دیگه؟
خلاصه یه گیتار دم دستی کار راه انداز نه چندان گرون و با ارزش خرید.

آخرین ویرایش:

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,267
34
Vengeance Land
دنبال یه ساز اکوستیک فلزی حدود رنج 1 تومن میگردم. دومین گیتارمه و نوازندگیم در حد متوسط هست. دنبال یه گیتار ترجیحا solid top میگردم. صداش هم بیشتر دوست دارم روبه روشنی بزنه. پیک آپ هم نمی خوام. سبک هم ایندی و فولک راک.
به نظرتون Yamaha Cg800 خوبه یا باید برم سراغ برند های دیگه؟
خلاصه یه گیتار دم دستی کار راه انداز نه چندان گرون و با ارزش خرید.
ساز خوبیه

تو این رنج انتخابای بهتری مثل Ibanez ژCort هم داری...

فراموش نکن...;)

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,267
34
Vengeance Land
ممنون از پاسختون
مدل خاصی هم مد نظرتون هست؟
فندر cd 60s هم تو همین رنج قیمته تا اونجایی که دیدم. نمی دونم بهتر از یاماهاست یا نه
طبیعتا فندر بهتر خواهد بود.
یاماها جزو ساز های ارزون ولی با کیفیت تو رنج قیمتی زیر یک تومن حساب میشه...
با مدل های گرون تر اون نزدم! نمیتونم بنابرین قطعی بگم
اما با Cort زدم..
با یاماها زدم...
خیلی خوب بودن...
اما بازم مطلق نمیشه گفت ...
خودتم میدونی ساز رو باید باهاش زد ودید...
من یه اکوستیک چینی خریدم به اسم Honey bee خخخخ :D
صداش توی رکورد عالیه در صورتی که Yamaha F310 توی رکورد اصلا صدای خوبی (حد اقل به من) نمیداد...

+ یه نمونه از صدای سازمو هم ضمیمه کردم...
(البته با میکروفن لپتاپ ضبط شد فقط میخام لحجشو گوش کنی ;) )
یه ساز گمنامه ولی صداش همونه که من میخاستم...

فایل های ضمیمه

آخرین ویرایش:
24/1/18
3
20
طبیعتا فندر بهتر خواهد بود.
یاماها جزو ساز های ارزون ولی با کیفیت تو رنج قیمتی زیر یک تومن حساب میشه...
با مدل های گرون تر اون نزدم! نمیتونم بنابرین قطعی بگم
اما با Cort زدم..
با یاماها زدم...
خیلی خوب بودن...
اما بازم مطلق نمیشه گفت ...
خودتم میدونی ساز رو باید باهاش زد ودید...
من یه اکوستیک چینی خریدم به اسم Honey bee خخخخ :D
صداش توی رکورد عالیه در صورتی که Yamaha F310 توی رکورد اصلا صدای خوبی (حد اقل به من) نمیداد...

+ یه نمونه از صدای سازمو هم ضمیمه کردم...
(البته با میکروفن لپتاپ ضبط شد فقط میخام لحجشو گوش کنی ;) )
یه ساز گمنامه ولی صداش همونه که من میخاستم...
خیلی ممنون از راهنمایی. اره حتما باید رفت امتحان کرد. منم خوشم اومد از صدای این سازتون. همون روشنی که میگمو خیلی توش میبینم.
اینه درسته؟

میشه بپرسم چند و از کجا تهیه کردین؟

آخرین ویرایش:

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,267
34
Vengeance Land
خیلی ممنون از راهنمایی. اره حتما باید رفت امتحان کرد. منم خوشم اومد از صدای این سازتون. همون روشنی که میگمو خیلی توش میبینم.
اینه درسته؟

میشه بپرسم چند و از کجا تهیه کردین؟
بلہ البتہ۔۔۔
این سازو 500 تو من خریدم
یک سال پیش،،
از دست
کارکردہ بود ولی نوی نوبود و ہنوز بوی نویی ی چوب میداد وقتی باہاش میزدی
جالبہ صداش از روز اول ہمنقدر پختہ بود

8/11/17
10
23
تهران
سلام نمیدونم اینو اینجاباید بپرسم یانه! میخواسم کاربا گیتار روشروع کنم ولی یه نوازنده حرفه ای گفت حتما اولش با یه سال با اکوستیک شروع کن...بعضیها هم میگن میتونی یا بهتره که با اکوستیک شروع کنی...اخرشم نفهمیدم ...کسی لطف میکنه یه جواب قطعی بده که این کارو بکنم یا نه؟؟

7/9/18
1
15
درود ببخشید من یه گیتار اکوستیک میخواستم که صدای دلخواهمو داشته باشه کانتری راک و... ( خواننده های مصل جانی کش بیتلز لد زپلین نیروانا و از این قبیل ) بعد میخوام از برند های مطرح باشه. رنج قیمتشم بیشتر از 1500 نباشه خیلیم کم نباشه مصل 500 خواهشا یه راهنمایی کنین چ گیتار های بخرم چند تا پینهاد بدید شکل و ظاهر گیتارم مهمه برام بعد راجب صدای گیتار ی سوال دقیقا میشه صدای گیتارو تغییر داد منظورم اینه یچیزی مصل آهنگ hurt جانی کش زد و یه چیزی مصل مالای لد و دیگر خاننده ها زد ک صداشون مصل خود اصلی باشه نه دقیقا شبیهش فقط راضی کننده.

صفحه ما در اینستاگرام

بالا